1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

After Life Dizisinin Final Sezonu 14 Ocak 2022 Tarihinde Netflix’te

After Life dizisi final sezonunda Tony (Ricky Gervais) tüm ümitsizliğiyle, kaybettiği eşi Lisa’nın yasını tutmaya devam ediyor. Geçmişiyle vedalaşmadan geleceği kucaklayabilecek mi?

Yayın hayatına 8 Mart 2019 tarihinde başlayan After Life dizisinin türü Kara Mizah, Komedi ve Drama olarak geçmektedir. Şu ana kadar Netflix‘te 2 sezonu ve 12 bölümü bulunan dizinin 3. sezonu 14 Ocak 2022 tarihinde geliyor. Birleşik Krallık yapımı olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Ricky Gervais oturmaktadır. Ricky Gervais, dizinin yönetmenliğini yaparken aynı zamanda dizide başrol olarakta Tony karakterini canlandırmaktadır. After Life dizisinin 8.1 gibi yüksek bir Imdb puanı bulunmaktadır.

Dizinin başrol oyuncuları ; Ricky Gervais ve Diane Morgan.

After Life Dizisinin Konusu Nedir?

Tony hayatı gayet güzel giderken eşinin ölmesiyle bunalıma girer ve bir karar alır. Tony Artık aklına ne eserse onu yapacaktır ve insanlara nasıl davranmak istiyorsa öyle davranacaktır. Kendi de dahil kimseyi umursamayan ve aklına ne eserse onu yapmaya devam eden Tony için sevdikleri endişelenmeye başlar. Tony‘in sevdikleri, Tony‘i eski neşesine kavuşturmaya çalıştıracaklardır.

After Life Dizisinin Oyuncuları Ve Karakterleri :

Ricky Gervais

Ricky Gervais, 25 Haziran 1961 tarihinde Berkshire’nin İngiliz ilçesinde bulunan Reading şehrinde dünyaya gelmiştir. Dizide Tonykarakterini canlandırmaktadır.

Diane Morgan

Diane Morgan, 5 Ekim 1975 tarihinde İngiltere’nin Bolton kentinde dünyaya gelmiştir. Dizide Kathkarakterini canlandırmaktadır.

Mandeep Dhillon

Mandeep Dhillon, 21 Aralık 1990 tarihinde İngiltere’nin Letchworh kentinde dünyaya gelmiştir. Dizide Sandy karakterini canlandırmaktadır.

Ashley Jensen

Ashley Jensen, 11 Ağustos 1969 tarihinde İskoçya’nın Annan kasabasında dünyaya gelmiştir. Dizide Emma karakterini canlandırmaktadır.

Paul Kaye

Paul Kaye,15 Aralık 1964 tarihinde İngiltere’nin Başkenti Londra’da dünyaya gelmiştir. DizideTony’s Psychiatrist karakterini canlandırmaktadır.

Yorum yapın