1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Ahmet Anapalı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Yazar ve araştırmacı kimliği ile birçok programa katılan ve Tarih alanında yaptığı yorumlar ile zaman zaman gündeme gelen Ahmet Anapalı kimdir?

Ahmet Anapalı Kimdir? Kaç Yaşında?

1974 yılında İstanbul Fatih’te dünyaya gelen Ahmet Anapalı 2023 yılı itibari ile 49 yaşındadır. Kendisinin net olarak doğum tarihi bilinmemektedir. Kendisi yazar ve araştırmacıdır. Kendisinin aslen nereli olduğu, burcu, boyu ve kilosu gibi bilgiler ise bilinmemektedir.

Kendisi Marmara Üniversitesi Tarih Bölümü mezunudur. Sosyoloji alanında Yüksek Lisans sonrasında ise Tarih alanında Doktora çalışmasını tamamlamıştır.

Bu zamana kadar kendisi Ülke Tv, Akit Tv, A Haber ve Uzay Tv kanallarında programlar yapmıştır. Ek olarak Yeni Akit Gazetesi ve Haber7 haber sitelerinde köşe yazarlığı yaptığı bilinmektedir.

Ahmet Anapalı

Ahmet Anapalı Şu An Ne İş Yapıyor?

Kendisi son zamanlarda YouTube kanalında içerik üretmeye başladı. Ahmet Anapalı kendi ismi ile açtığı YouTube kanalında düzenli olarak içerik üretmektedir. YouTube’da şu an 133k abonesi bulunmaktadır. Düzenli olarak Tarih, Atatürk ve Osmanlı padişahları ile ilgili videolar üreten Ahmet Anapalı şu zamana kadar 23 milyon izlenmeyi aşmıştır.

Ahmet Anapalı Biyografisi

Ahmet Anapalı Biyografi
  • Kimdir? : Yazar/Araştırmacı
  • Doğum tarihi : 1974
  • Kaç yaşında? : 49
  • Nereli? : Aslen nereli olduğu Bilinmemektedir.
  • İnstagram hesabı : @ahmetanapali (161k takipçi)
  • YouTube hesabı : @ahmetanapali (133k abone)

Bu yazımızda Ahmet Anapalı kimdir, kaç yaşında gibi bilgileri vermeye çalıştık. Umarız makalemiz hoşunuza gitmiştir.

Yorum yapın