1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

AirSwap Teknolojisi Nedir ?

AirSwap teknolojisi ethereum tarafından beslenmekte olan merkeziyetsiz tokenler arası ticaret ağı işlemini yapabileceğiniz bir özelliktir. Bu işlemlerde her zaman ilk öncelik kullanıcının gizliliği olmaktadır. Bununla birlikte güvenlik önlemleri de her zaman en yüksek önlemler altında geliştirilmektedir. Şirketin hedeflemiş olduğu politika kullanıcıların 3. şahıslardan kaçınması yönünde olmaktadır. Ayrıca ticaret ücretlerinden en az seviyede kaçınmış olunarak eşler arasında anim bir ticaret yapabilecekleri bir platform yaratmaya çalışmaktadır. Bu platform içerisinde kullanılan yerel token ise Ast Coin AirSwap olmaktadır. Ast veya AirSwap token merkeziyetsiz borsanın üyelik tokeni olarak kullanılmaktadır. Oldukça avantajlı ve uygun bir hizmet olduğu açısından pek çok yatırımcı ve yapıcılar arasında tercih edilmektedir. Kullanışlı ve düşük maliyetli olması yönünden hızlı işlemler yapabilmenizi desteklemektedir.

Çalışma Prensibi Nasıldır?

Normalde AirSwap DEX’te profesyonel piyasa yatırımcıları ve üreticileri için kullanılmakta olan bir token olan AirSwap sıklıkla tercih edilmektedir. Öncelikle kripto borsasındaki üreticilerin belirlenmiş bir durumda başka para birimi ile takas etmek istedikleri seçenekler vardır. Bu işleme ‘likidite sağlamak’ denir. Genel olarak para borsasındaki yapımcılara likidite sağlayıcıları da denmektedir. Satın alınacak olan bir varlık için üreticinin teklifine ise ‘teklif fiyatı’ denmektedir. Bu fiyatı üretici belirleyerek uygun şekilde sunmaktadır. Üretici satın almış olduğu varlığı piyasaya sunarak satışa çıkardığında ise belirlemiş olduğu fiyata ‘satış fiyatı’ denmektedir. AirSwap sağlayıcısının imkanları dahilinde merkeziyetsiz borsada her kullanıcı likidite sağlayıcısı olabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken adımlar oldukça basittir. Yalnızca likidite sağlama niyetinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

AirSwap Teknolojisi Kolaylıkları Nelerdir?

 AirSwap kullanılarak yapılan işlemler Kripto para borsasında oldukça yüksek miktarlarda bulunmaktadır. Sağlamış olduğu avantajlar açısından birçok kullanıcı ve yatırımcı aracılığıyla rağbet görmektedir. Çeşitli para borsalarını da içine katarak birçok işlem gösterme açısından hizmet vermektedir. Halihazırda aktif şekilde işlem gördüğü borsa isimleri ise; Binance, OKX, ZB.COM, Huobi Global olarak bulunmaktadır. AirSwap kullanımı yapmak veya AST almak açısından sıralanan borsalardan birinde hesap açmanız gerekecektir. Ücretsiz bir şekilde hesap açabildiğiniz gibi AirSwap faydalarını da elde etmiş olursunuz.

Bir Önceki Yazımız İlginizi Çekebilir:

“Los Angeles Seyahati ve 48 Saat!” Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız.

Yorum yapın