1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Akbank Duyurdu! Vodafone Hat Sahiplerine 3 Ay Boyunca Hediye Edilecek!

Önemli bankalar arasında yer alan Akbank’tan son dakika bir açıklama yapıldı.  Akbank tarafından yapılan duyuruda 3 ay boyunca hediye edileceği açıklandı. Sunulan bu hediyeden ise Vodafone hat sahipleri olan tüm kullanıcılar yararlanabilecekler. Akbank son dakika açıklamada 3 ay boyunca hediye edileceğini açıkladı. Vodafone hat sahipleri sunulan bu kampanyaya katılım sağlayabilirler.

 Banka tarafından yapılan açıklamada Vodafone hat saatlerini yakından ilgilendiren yeni bir gelişme yaşandığı açıklandı. Söz konusu kampanyada vodafone’ların bu kampanya katılım sağlayacakları açıklandı. Toplamda üç boyunca hediye edileceği Akbank tarafından yapılan açıklamayla duyurulmuş oldu. Vodafone hat sahipleri olan bu hediyeden en iyi şekilde faydalanabilecekler.

Akbank’tan Vodafone Hat Sahiplerine Müjdeli Haber 3 Ay Boyunca Hediye Edilecek

Akbank tarafından yapılan yeni ve sürpriz açıklamada Vodafone hat sahiplerine çok önemli bir haber verildi. Söz konusu haberin içeriğinde Bank kartı olan Vodafone hat sahiplerine toplamda 3 ay boyunca 10 GB internet hediye edileceği açıklandı. Vodafone hat sahibi olan tüm müşteriler sunulan kampanyadan faydalanabilecekler. Akbank tarafından yapılan açıklamada Vodafone hat sahiplerine her 3 ayda bir toplamda 10 GB internet yüklemesi yapılacağı belirtildi. Söz konusu kampanya  Akbank banka kartı olan tüm müşteriler ve aynı zamanda Vodafone hat sahipleri internet hediyesinden yararlanabilecekler.

Vodafone Hat Sahibi Olanlara İnternet Hediyesi Verileceği Akbank Tarafından Açıklandı

 Bütün bankalar tam manasıyla kampanya yarışına devam ederken yeni bir haberde Akbank’tan tarafından geldi. Akbank tarafından yapılan açıklamada Vodafone hat sahiplerini yakından ilgilendiren yeni bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Söz konusu kampanyada Akbank banka kartı olanlar ve aynı zamanda Vodafone operatörünün tercih edenler her 3 ayda bir 10 GB internet hediyesi edileceği açıklandı. Her ay 3 ay geçerli olmak üzere 10 GB hediye edilecek Vodafone hat sahipleri ise sunulan bu kampanyadan faydalanabilecekler. Detay bilgileri içinse Akbank mobil internet şubeleri ve aynı zamanda banka şubeleri üzerinden her konu öğrenebiliyor. Vodafone ise sunulan bu hediye için habere bir hayli sevinecekler. 

Bu Haberde İlginizi Çekebilir: İhracat Faturası Nedir? Kimler Düzenler?

Yorum yapın