1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Argylle: Dua Lipa İlk Kez Bir Filmde Oynayacak!

Dua Lipa, yakında çıkacak olan casus gerilim filmi Argylle ile ilk kez oyunculuk deneyimini yaşıyor olacak. Popüler isimlerden oluşan filmin, çıkış tarihi net olarak açıklanmasa da 2022 yılı içerisinde Apple TV+’da gösterime girecek. Argylle filminin oyuncu kadrosunu, yazının devamında detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Nihayet bir ilk bakış görüntüsü ve teaser fragmanının yardımıyla filmin ilk gizli bakışına sahibiz. Görüntüde Henry Cavill’in “Casus ne kadar büyükse, yalan da o kadar büyük” dediğini duyuyoruz.

Kısa bir fragman ama stresli görünen bir Cavill’in yanı sıra, Lipa’nın mücevherli bir elbise içinde dans ettiğini de görüyoruz.

Filmin konusu kısaca: Hafıza kaybı yaşamış olan bir romancı, artık geri kazanmaya başlar ve adının Argylle olduğunu ve bir casus olduğunu hatırlar. Bunların ardından Argylle, kendisini dünyayı dolaşmasına sebep olacak maceraların içinde bulur.

İçindekiler

Argylle Ne Zaman Çıkıyor?

Argylle filminin ne zaman çıkacağı merakla bekleniyor. Filmin çıkış tarihi tam olarak açıklanmasa da, 2022 yılı içersinde Apple TV+’da çıkması bekleniyor.

Dua Lipa’nın rolü henüz açıklanmadı, ama başrol oynamanın yanı sıra başlık parçası ve müzik için tüm orjinal müzikleri sağlayacak.

Şu anda açıklanmış bir çıkış tarihi olmasa da Apple TV+ filminin yakında çıkacağını biliyoruz. Çıkış tarihi açıklandığında tarihi duyuracağız.

Argylle Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Dua Lipa Argylle

Dua Lipa, 22 Ağustos 1995 tarihinde İngiltere’nin Başkenti Londra’da dünyaya gelmiştir. Argylle filminin başrol oyuncularından biridir. Ünlü şarkıcı Dua Lipa’yı tanımayan yoktur şimdi karşınıza Argylle filmi ile çıkıyor..

Henry Cavill

Henry Cavill, 5 Mayıs 1983 tarihinde Jersey’in Başkenti Saint Helier’de dünyaya gelmiştir. Argylle filminin başrol oyuncusudur. Henry Cavill, Süperman, Çelik Adam ve The Witcher dizisinin yıldızıdır.

John Cena Argylle

John Cena, 23 Nisan 1977 tarihinde Abd’nin Massachusetts eyaletine bağlı olan West Newbury kentinde dünyaya gelmiştir. John Cena’yı özellikle genç nesil SmackDown ve Raw’dan iyi tanır. Aynı Zamanda Hızlı ve Öfkeli 9 filminden Jakob Toretto..

Bryan Cranston Argylle

Bryan Cranston, 7 Mart 1956 tarihinde Abd’nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan Los Angeles şehrinde dünyaya gelmiştir. Bryan Cranston’u çoğumuz tanıyoruzdur, kendisi hepimizin bildiği ve oldukça popüler olan Breaking Bad dizisinin Başrol oyuncusu Walter White..

Bryce Dallas Howard Argylle

Bryce Dallas Howard, 2 Mart 1981 tarihinde Abd’nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan Los Angeles şehrinde dünyaya gelmiştir. Kendisi, hepimizin bildiği Örümcek Adam filminden Gwen Stacy..

Yorum yapın