1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Avatar Filmi İlk Bölümü İle Tekrar Ekranda !

İlk filmi ile milyonlarca sinemaseveri ekran başına toplayan Avatar filmi 23 Eylül tarihinde tekrar gösterime giriyor. Bu sefer beyaz perdeye 4K HDR formatı ile ekleneceği konuşulmakta. Film serisinin başlangıcı olan film suyun yolu filminden önce vizyona girecek. Sinema severlere bir hatırlatma olarak beyaz perdeye gelen film birçok kişiyi de meraklandırmıştır. Avatar macerasına tekrardan erişmek için 23 Eylül tarihi beklenmektedir.

Film vizyona girmeden yeni bir afiş ve fragman da sinema severlerin huzuruna paylaşıldı. Yönetmen koltuğunda James Cameron olan film ilk olarak 2009 yılında seyirci ile buluşmuştu. Piyasaya çıkmasıyla kısa bir süre içerisinde tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştır. Film gişe rekorları kırarak fenomen bir film haline de gelmiştir. Yıllar sürse de gelecek devam filminden önce efsaneyi hatırlatmak amacıyla 23 Eylül tarihinde sinemaya gelmektedir.

İçindekiler

Sinemalara Avatar Filmi 4K Olarak Çıkıyor

Avatar filmi

Avatar filmi devamı niteliğinde olacak film suyun yolu filmi 16 Aralık tarihinde vizyona girmesi beklenmektedir. Bu tarihten sonra seriyi devam ettirmek amacıyla 2024 2026 ve 2028 yılları olarak devam filmleri yayınlanacaktır. Özel bir fragman olarak film suyun yolu Cinemacon etkinliğinde seyirciler ile 3 boyutlu olarak tanıtılmıştır. Jake, Neytiri ve çocuklarının yer aldığı ailenin hikayesini ve onları bekleyen mücadeleyi anlatmaktadır. Devam filminin fragmanı yayınlandıktan sonra milyonlarca izleyici ekran başına toplandı.

2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Film suyun yolu filmi 16 Aralık olarak vizyon tarihi belirlenmiştir. Yayınlanan fragman ile birlikte birçok sinema sever meraklı bir şekilde filmin çıkış tarihini beklemektedir. Film 4K ultra HDR olarak sinemaya uyarlanıp izleyicilere sunulacaktır. İlk olarak 2009 yılında çıkmış olan film uzun bir süredir devam filminin ne zaman çıkacağı konuşulmaktaydı. Yönetmen koltuğunda James Cameron olan film devam filmini kısa bir süre önce duyurmuştur. Fragmanın yayınlanması ile birlikte birçok olumlu yorumu da sinemaseverlerden almıştır. Yüksek bir IMDb puanına sahip olan film yeni filmi ile gişe dekoru serisine devam edeceğe benziyor. Şimdiden çıkış tarihi pek çok insan tarafından merakla beklenmektedir.

Yorum yapın