1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Baby Doge Coin (BABYDOGE) Nedir?

Baby Doge Coin, kendine özgün Dogecoin’in çocuğu olmak amacı ile meydana çıkan internet şakası (meme) temelinde olan kripto para birimidir. Dogecoin para biriminin 2020 ve 2021 yılları arasındaki mükemmel bir fiyat yükselişinin bir benzerini tutturmaya yönelik kripto para birimleri geliştirildi.

Baby Doge Coin ve Shiba Inu gibi pek çok üretilen projeler, birbirinden tatlı ve sevimli internet şakalarını konu alan kripto para birimlerini oluşturarak yatırım yapan kişilerin yüksek gelir elde etmelerini hedefliyor ve aynı zamanda babydogecoin, işlem zamanlarını hızlandırdığı gibi her işlem ücretlerinin belirli bir oranını kullanıcılara vererek fiyatının önceliğini yukarı çıkmasını umuyor.

Farklı ‘’meme’’ konulu kripto para birimlerinde olduğu gibi BabyDoge’un da arkasındaki geliştiricilerin henüz kim olduğu tam olarak belirtilmedi. Kurucular, Ethereum bağlantısıyla uyumlu olacak bir şekilde ekosistem oluşturmak amacıyla Binance Smart Chain alt temelini kullanmayı tercih etti.

              Baby Doge Coin’ in Farkı Nedir?

BABY DOGE COİN’ in FARKI NEDİR?
BABY DOGE COİN’ in FARKI NEDİR?

BabyDoge; pek çok sayıda seçenekleri bulunan köpek temalı para birimleriyle kıyaslandığında benzer fiyat oranlarına sahip olduğu biliniyor. Aynı zamanda, sosyal medya hesaplarında fazlasıyla büyük bir takipçi sayısına ulaşarak ilk 3 haftada 250.000 yatırımcı, rakiplerinden farklılaşan riskli kriterlere sahip.

Durgun ödüllere ve coin yakma sistemi, bu tür kripto para birimleri için normal özellik sayılabilir, fakat ‘’meme’’ temalı babydoge coin ‘in gelecek planları içinde kripto para destekli ödeme şekli, merkezi olmayan borsa ve NFT pazar yerini bulunduran bir ekosistem vardır. Birde bu zaman zarfında, evcil hayvan hayır kuruluşlarına da yardımda bulunacaklar.

                Baby Doge Coin Nasıl Yükselecek?

BABY DOGE COIN NASIL YÜKSELECEK
BABY DOGE COIN NASIL YÜKSELECEK

Bu köpek coin, MAMADOGE gibi Dogecoin ile birlikte dijital kan bağları olduğunu söyleyen diğer seçeneklere benzemektedir. Günümüz piyasasında çok fazla rekabet olduğundan hangi ‘’meme’’ tabanlı kripto paranın zaman içinde ne kadar değere ulaşacağının kesin bir bilgisi yoktur. Baby Doge Coin, güvenlik sıkıntılarıyla uğraşmaz ve topluluğu oluşturmak üzere yatırımcıların desteği ve güveni devam ederse, yüzbinlerce kullanıcının fazla gelir elde etmek için büyük bir şansı var demektir.

   Baby Doge Coin’in Geleceği Var Mı??

Babydoge token, uzun bir zaman içerisinde güçlü tırmanış tredlerini yakalasa da bu tırmanışlarına göre de sert düşüşler yakaladı. Fiyat tablosundaki bu yüksek hareketlilik sebebiyle köpek figürü temalı kripto para birimi zaman içerisinde eleştirilerin de merkezinde oldu.

Uzmanlar,kripto para piyasasında yeni bir zirveye yükseliş trendinin oluşturulduğu senaryoda, köpek figürlü kripto para birimlerinin tekrardan dikkatleri üzerine çekebileceğinin altını çiziyorlar. Böyle bir senaryoda Dogecoin ve Shiba Inu ile beraber Bayb Doge Coin’in yükselişte başka memetokenlere liderlik edebileceğini söylüyor.

Yine de kripto para piyasasını ve babydoge coinmarketcap, mağazalarını sürekli takip etmekte fayda var ayrıca babydoge twitter, hesaplarını da gözden geçirebilirisiniz. Fakat bu kesimlerin içerisinde Babydoge Coin gibi köpek figürlü kripto para birimlerine olan yatırımcıların ilgisinin bir daha eskisi gibi olmayabileceğini belirtiyor.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”Instagram Takipçi Kasma : En Hızlı Nasıl Takipçi Kasılır?” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız. Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

“Baby Doge Coin (BABYDOGE) Nedir?” üzerine bir yorum

  1. baby doge coine güveniyorum. ralli yani boğa zamanı geldiğinde 10 x yapabilir bence ytd..

Yorum yapın