1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Bahar Feyzan Kaç Yaşında? Kimdir? Hangi Kanalda? (Tüm Bilgiler)

Siyaset gündemindeki programlar ile dikkat çeken gazeteci Bahar Feyzan’ın kim olduğu internette oldukça aranmaya başlandı. Yaklaşık 2 ay önce BaBaLa TV’nin Youtube platformunda Mevzular Açık Mikrofon programında dikkat çeken gazeteci Bahar Feyzan kimdir, kaç yaşında nerede doğdu, hangi kanalda çalıştığı ve hayatı gibi sorular merak ediliyor.

bahar feyzan nereli
bahar feyzan

Bu yazımızda Bahar Feyzan hakkında merak edilen soruları cevaplayacağız.

Bahar Feyzan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Burcu Ne?

8 Temmuz 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bahar Feyzan şuan 43 yaşındadır. Yengeç Burcu olan Bahar Feyzan’ın mesleği sunucu ve gazetecidir. Tam isminin Gül Bahar Feyzan olduğu bilinmektedir. Boyunun ise 1,65 cm olduğu tahmin edilmektedir.

bahar feyzan kaç yaşında
bahar feyzan

Bahar Feyzan, 2008 yılında Brad Pitt ile röportaj yapmıştır. Bahar Feyzan, bu röportajdan sonra Brad Pitt’in özel partiye davet ettiğini ve Brad Pitt ile dans ettiğini söylemiştir.

Bahar Feyzan evli mi?

Kendisi evli değil, bekardır.

Kaç yaşında?

2023 itibari ile 43 yaşındadır.

Bahar Feyzan ne burcu?

Yengeç burcudur.

Sevgilisi var mı?

Kendisinin bilinen sevgilisi yoktur.

Hangi kanalda?

2021 yılında TV100 ve KRT kanallarında sunuculuk yapıyordu. Ancak kendisi bu kanallardan ayrıldı ve şu an herhangi bir kanalda çalışmamaktadır.

Şu an ne yapıyor?

Kendisi şu sıralar aktif olarak kendi YouTube kanalına konuklar alarak her gün video paylaşmaktadır. YouTube kanalının kullanıcı adı @baharfeyzan’dır. Bahar Feyzan’ın YouTube kanalının 64B abonesi bulunuyor.

Bahar Feyzan kitapları?

Bahar Feyzan’ın Ask Yolcusu, Struma Aşk Yolcusu ve Adim Nisan adında üç kitabı bulunuyor.

Bahar Feyzan Hangi Kanalda?

Daha önce 2010 yılında TRT Türk kanalında Nabız programını sunan Bahar, daha sonra tv8’de 50 Dakika ve Yaz Günlüğü programlarını sunmuştur. 2021 yılında ise TV100 ve KRT kanallarında sunuculuk yapmıştır. Son olarak TV100 ve KRT ile yollarını ayıran Bahar Feyzan’ın şuan hangi kanalda çalıştığı ise bilinmiyor.

Kiminle Evlendi? Sevgilisi Var Mı?

Bir dönem iş adamı Önder Fırat ile birlikte olan Bahar Feyzan bekardır. Ve sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir.

BaBaLa TV Ve Bahar Feyzan

Oğuzhan Uğur’un sahibi olduğu BaBaLa TV kanalında Mevzular Açık Mikrofon programına katılan Bahar Feyzan bu programda Muharrem İnce, Cem Uzan ve Ümit Özdağ gibi isimlere gazeteci olarak sorular sormuştur.

Bahar Feyzan Sosyal Medya

Twitterda baharfeyzan kullanıcı adı ile 29k takipçisi bulunmaktadır. İnstagramda ise baharfeyzan kullanıcı adı ile 28 k takipçisi bulunuyor. Aynı zamanda Bahar Feyzan’ın 2011 yılında açmış olduğu yaklaşık 40k abonelik bir YouTube kanalı bulunmaktadır.

Düşüncelerinizi alttaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın