1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Oyuncuları (Dizi Hakkında Her Şey)

Oktay Kaynarca, Pelin Akıl ve Ebru Özkan gibi tecrübeli oyuncuları barındıran Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin tüm oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından çokça merak ediliyor. Bu yazımızda dizinin tüm oyuncularını, canlandırdıkları karakterleri, konusunu ve hangi kanalda olduğu gibi temel bilgileri vereceğiz.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinin Konusu Nedir?

Nüfuslu ve saygın bir aileden gelen Cezayir Türk, devlete çalışan ve sonrasında hayatını kaybeden abisinin intikamını alır. Kendisinin ve ailesinin güvenliği için öldü süsü verilerek hayatına devam eden Ceyazir Türk, yurtdışında operasyonlarda yaralanması sonucu Doktor Firuze ile tanışır ve hayatı değişir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Hangi Kanalda?

Merakla beklenen dizinin hangi kanalda olacağı merak edilmekte. Dizi 20 Eylül Salı günü ATV ekranlarında başlıyor. Her Salı akşamları artık Ben Bu Cihana Sığmazam dizisini ATV ekranlarından izleyebileceksiniz. Ayrıca dizinin, Proje Tasarım ve Hikayesini Oktay Kaynarca ile Onur Tan üstlenmektedir.

Dizi Nerede Çekiliyor?

Dizi, İstanbul’un Beşiktaş ve Galata yakınlarında çekiliyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Oyuncuları Ve Canlandırdıkları Karakterleri!

Alt kısımda dizinin oyuncuları ve dizinin karakterlerini ayrıntılı olarak bulabilirsiniz..

Oktay Kaynarca

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir
Ben Bu Cihana Sığmazam Oktay Kaynarca

27 Ocak 1965 tarihinde Malatya’nın Hekimhan ilçesinde dünyaya gelmiştir. 57 Yaşındaki tecrübeli oyuncu Oktay Kaynarca, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir karakterini canlandırıyor.

Pelin Akıl

Ben Bu Cihana Sığmazam Doktor Firuze
Ben Bu Cihana Sığmazam Pelin Akıl

17 Nisan 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen 36 yaşındaki güzel oyuncu Pelin Akıl, dizide Doktor Firuze Karakterini canlandırıyor.

Ebru Özkan

Ben Bu Cihana Sığmazam Leyla
Ben Bu Cihana Sığmazam Ebru Özkan

18 Kasım 1978 tarihinde Ankara’da dünyaya elen 43 yaşındaki güzel oyuncu Ebru Özkan, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Leyla karakterini canlandırıyor.

Ali Seçkiner Alıcı 

Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba
Ben Bu Cihana Sığmazam Ali Seçkiner Alıcı 

3 Temmuz 1965 tarihinde Kars’ta dünyaya gelen 57 yaşındaki tecrübeli oyuncu Ali Seçkiner Alıcı, dizide Kurban Baba karakterini canlandırıyor.

Hakan Karahan

Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul
Ben Bu Cihana Sığmazam Hakan Karahan

1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen 62 yaşındaki tecrübeli oyuncu Hakan Karahan dizide Dumrul karakterini canlandırıyor.

Yorum yapın