1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Beren Soysal Sevmek Zamanı Dizisinde! Hayranları Şok Oldu!

Yaz ekranında birbirinden güzel çok sayıda dizi birbiri ile yarışmaya başladı. Yaz gelmeden tanıtımları başlayan diziler genelde romantik komedi tarzında. Yaz için eğlenceli diziler çekmek yerleşmiş bir alışkanlık. Çok az yaz dizisi dışında konular romantik komedi tarzının ötesine geçmiyor. Sevmek Zamanı da bir aşk dizisi ama romantik komedi tarzından çok bir dram dizisi olarak kabul edilebilir.

 Başrollerde en son Sefirin Kızı ve Masumiyet dizilerinden akıllarda kalan güzel oyuncu Deniz Işın ve Aşk mantık İntikam dizisinde Burcu Özberk’le birlikte çok beğenilen İlhan Şen yer alıyor. İçerde dizisi ile gönüllere taht kuran oyuncu Beran Soysal da dizide oynayanlardan birisi ve dizideki rolüne yakışan bir performans sergilediğini ve hikâyeyi beğendiğini dile getiriyor.

Kaan ve Firuze’nin Hikâyesi

Dizinin başrolü olan Firuze küçük yaşta Muhsin Bey tarafından evlat edinilmiş, hem çalışan hem okuyan başarılı bir kadındır. Mütevazi ve sakin hayatında oldukça mutluyken bir gün yolu karanlık bir karakter olan Kaan’la kesişir ve bütün hayatı alt üst olur. Firuze’nin Kaan’la birlikteliği çok zor olacak ve o güne kadar getirdiği bütün hayatını silmek ve yeniden başlamak zorunda kalacaktır.

Bakalım bu aşk kendine bir yol bulup izleyiciyi yakalayabilecek mi? Dizinin konusu da başrolleri de etkileyici olmasına rağmen izlenme oranları ile ilgili bir sıkıntı devam ediyor. Eğer dizi başlar başlamaz maruz kaldığı bu sıkıntıyı atlatabilirse çok daha başarılı bir eser olarak karşımıza çıkabilir.

Beran Soysal Çok Heyecanlı

Beran Soysal ise hikâyeyi ilk okuduğundan beri çok etkilendiği ve dizinin konusunu çok sevdiğini belirtiyor. Bugüne kadar fazla proje yer almamış olan 1988 doğumlu oyuncu İçerde ve Öğretmen dizilerinde beğenilmişti. Ancak Öğretmen’in yayın hayatı oldukça kısa sürdü. Bu da onun daha çok tanınmasına engel oldu. Gelelim Sevmek Zamanı dizisinin izlenme oranlarına. Ne yazık ki dizi iyi bir izlenme oranı ile yayın hayatına başlamadı. İlk bölümden itibaren düşük bir izlenme oranına sahip.

Sevmek Zamanı Nasıl Devam Edecek?

Yaz ekranında daha kalıcı bir yer edinmek her yaz dizisi için önemli. Çünkü böyle bir yer edinen bir dizi, daha sonraki sezonların da kapısını aralayabilir. Bu yüzden sevmek Zamanı dizsi için de endişelenmek belki erken olabilir. Çünkü dizi daha yayına yeni girdi. Başta Beran Soysal olmak üzere dizinin hikâyesini beğenen de çok fazla isim var. Soysal bu projeye güvendiği için onay vermiş. Hayranları da zaten dizideki performansını beğeniyor. Ama dizinin reytingi oldukça düşüktür. Böyle giderse de ne kadar yayında kalacağı belli olmaz. Dizinin güzel bir başlangıç yapamadan bitmesi durumunda da başta başrol oyuncuları ve teknik ekip olmak üzere herkes için çok üzücü bir durum.

Eylül’de Ekranda

Eylül ayı kış sezonunun başlangıcı ve yaz ekranlarının sona ermesi demek. Bir yaz dizisinin Eylül’de ekrana gelebilmesi için yaz reytinglerini yüksek tutması gerekiyor. Bu yüzden Sevmek Zamanı dizisi ekran yolculuğuna biraz keyifsiz başladı. Bırakalım Eylül ayını dizinin şu an yaz ekranında kalıp kalamayacağı da henüz belli değil. Ama iyi bir tanıtım ve sosyal medya çalışması yapılırsa bu dizinin de ömrü uzun olabilir. Beran Soysal gibi diziye güvenen insanların hayal kırıklığına uğramaması için dizinin bir an önce toparlanması gerekiyor. Bakalım bu dizi ekran savaşından galip ayrılıp Eylül sezonuna göz kırmayı başarabilir mi? Hep beraber izleyip göreceğiz.

Yorum yapın