1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Birkan Sokullu Boyu Kilosu? Birkan Sokullu Kaç Yaşında, Sevgilisi Kim?

Masumlar Apartmanı’nın sevilen oyuncusu Birkan Sokullu birçok kişi tarafından merak edilen oyuncu. Masumlar Apartmanı dışında farklı dizi ve sinemada rol alan ünlü oyuncunun hayatı ve rol aldığı yapımlar ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için araştırdık.

Birkan Sokullu Kimdir? Kaç Yaşında? Doğum Tarihi?

6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da doğan Birkan Sokullu 2023 yılı itibari ile 37 yaşındaır. Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümünde mezun oldu. Katılmış olduğu Best Of Turkey yarışmasında 2003 yılında üçüncü oldu. Kariyerine ilk olarak manken ve modellik olarak başladı. Küçük Kadınlar dizisi ile oyunculuğu başlayan ünlü oyuncu sonraki zamanlarda Küçük Sırlar dizisinde, Fatih, Hayat Şarkısı ve Yaşayamayanlar gibi yapımlarda rol aldı.

Uzun yıllar profesyonel olarak basketbol oynayan Sokullu, oyunculuk kariyerine harçlığını kazanmak için girdi. Harçlığını çıkarırken birçok deneyim ve bilgi birimimi sağladı.

Birkan Sokullu Boyu Kilosu?

Birkan Sokullu Boyu Kilosu
Birkan Sokullu Boyu Kilosu?

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu 1,87 cm boyunda, 78 kg ağırlığında olup 2023 yılı itibari ile 38 yaşındadır. birkansokullu1 resmi instagramında kayıtlı takipçisi 800 bin civarında yer alıyor.

Birkan Sokullu Sevgilisi Kim?

13 Temmuz 2012 yılında Aslı Enver ile yolları birleşen Birkan Sokullu dünya evine girdi. Kısa süren evlilik hayatı 26 Ağustos 2015 tarihinde son buldu. Berrak Tüzünataç ile 3 yıl süren birliktelik üçüncü yılında ayrılığa dönüştü.

Birkan Sokullu, 2012 yılında Aslı Enver ile dünya hayatına girmişti. Kısa süren evlilik hayatı 2015 yılında sona erdi. Ünlü oyuncu Birkan Sokullu şu an için Eda Gürkaynak ile birlikteliği bulunuyor. Uzun süredir birlikte yaşayan çift bazen medyada mutluluk pozları paylaşıyor.

Yeni Dizisi

Birkan Sokullu yeni dizisi

Kendisi 23 Mart Perşembe akşamı Star Tv’de başlayacak olan Yüz Yıllık Mucize dizisinde rol alacaktır.

Birkan Sokullu Hangi Dizilerde Oynadı?

Netflix’in Rise Of Ottoman dizisinde Şövalye Giustiniani karakteri ile hatırlanan ünlü oyuncu birçok dizide rol almıştır.

Yakışıklı oyuncu Kurt Seyit ve Şura, Küçük Sırlar, Bir Aile Hikayesi gibi dizilerde rol aldı. Son dizisi ise Masumlar Apartmanı’dır.

Birkan Sokullu Nereli?

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da göçmen Boşnak bir ailede dünyaya geldi.

Ailesi?

Hayatının en büyük zorluğunu yaşadığında 21 yaşında olan Sokullu annesini ani bir beyin kanaması ile kaybetti. Kardeşlerine ve babasına karşı sorumluluklarını ön plana çıkarak ailesi ile ilgilendi. Hayatın getirmiş olduğu her türlü zorlukları kabullenerek şöhretini sürdüren Birkan Sokullu hayatını babasına ve kardeşlerine adadı.

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu Biyografisi

  • Kimdir? : Oyuncu
  • Doğum tarihi : 6 Ekim 1985
  • Kaç yaşında? : 37
  • Nereli? : İstanbul doğumludur.
  • Burcu ne? : Terazi
  • Boyu kaç? : 1.87cm
  • Kilosu kaç? : 78kg
  • Sevgilisi kim? : Eda Gürkaynak
  • Mesleği ne? : Oyuncu, Manken
  • İnstagram hesabı : @birkansokullu1 (834B)

Bu yazımızda Birkan Sokullu boyu, kilosu, sevgilisi, kaç yaşında, doğum tarihi ve nereli gibi bilgileri verdik. Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın