1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Bridgerton 2. Sezon İnceleme

21 Ocak 2021’de Netflix, Bridgerton‘a ikinci sezon için onay verdiğini duyurmuştu. Henüz çekimlere başlanmamış olsa da, 3. ve 4. sezonlar da Netflix’ten onayı aldı. (Rhimes en az sekiz sezon planladığını söyleyerek Variety’ye şunları söyledi: “Sekiz Bridgerton kardeş var ve bana kalırsa sekiz Bridgerton sezonu var. Ve belki daha fazlası.”

Nicola Coughlan (Lady Whistledown), kasım ayında ikinci sezonun çekimlerinin bittiğini bu notla duyurdu. 

“Bridgerton’ın bu sezonunu sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum, çok ketifliydi. Hepinizin bunu göreceğiniz için çok gururlu ve heyecanlıyım. 2022/1814’te görüşürüz. Saygılarımla, Leydi Whistledown”

Bridgerton ikinci sezon ne zaman çıkacak?

İkinci sezonun çekimleri 2021 baharında başladı, ancak sette bir COVID-19 salgınının ardından Temmuz ortasında ara vermek zorunda kaldı. Ağustos ayının ortalarında çekimlere yeniden başladı ve Chris Van Dusen, bu arada en azından ilk birkaç bölümün post prodüksiyon aşamasında olduğunu doğruladı. Hayranlar, birinci sezonun yayınlanmasından bir yıl sonra Noel 2021 tarihini umarken, Netflix Eylül 2021’de ikinci sezonun 2022’ye kadar çıkmayacağını açıklamıştı.

Netflix, 14 Şubat’ta yayınladığı fragmanla Bridgerton’ın 2. sezonunun 25 Mart 2022’de gösterime gireceğini açıkladı.

bridgerton 2. sezon

Bridgerton 2. sezon konusu nedir?

Adını Bridgerton ailesinden alan dizinin The Viscount Who Loved Me adlı kitaba dayanması beklenen 2. sezonu, Jonathan Bailey’nin canlandırdığı ailenin büyük oğlu Anthony Bridgerton’ın, ailesinin adını devam ettirebilmek için beklentilerini karşılayabilecek uygun bir eş aramasını konu alacak. Simone Ashley ve Charithra Chandran’ın canlandırdığı Kate ve Edwina adlı kız kardeşler, 2. sezonun öne çıkan diğer karakterleri olması bekleniyor.

bridgerton 2. sezon

Bridgerton 2. sezon oyuncu kadrosu:

Bridgerton 2. sezon oyuncu kadrosu; Adjoa Andoh, Lorraine Ashbourne, Harriet Cains, Bessie Carter, Shelley Conn, Nicola Coughlan, Phoebe Dynevor, Ruth Gemmell, Florence Hunt, Martins Imhangbe, Claudia Jessie, Calam Lynch, Luke Newton, Golda Rosheuvel, Luke Thompson, Will Tilston, Polly Walker, Rupert Young gibi isimler yar alırken,  ilk sezonun önemli karakterlerinden Simon Basset’i canlandıran Regé-Jean Page bu sezonda rolüne geri dönmeyecek.

bridgerton incelemesi

Yorum yapın