1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Brooke Monk Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? (Biyografisi)

Popüler bir TikTok fenomeni olan Brooke Monk, uygulamada paylaştığı dans videoları ile ünlenmiştir. Çoğunlukla dans videoları paylaşan Amerikalı fenomen, TikTok’ta toplam 1,7 milyar beğeni almayı başarmıştır. Peki Brooke Monk kaç yaşında, nereli ve kimdir? İşte Brooke Monk hakkında merak edilenler..

Brooke Monk Kimdir? Kaç Yaşında?

Brooke Monk Kimdir Kaç Yaşında
TikTok fenomeni Brooke Monk

31 Ocak 2003 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gelen TikTok fenomeni Brooke Monk şuan 19 yaşındadır. Beş kız kardeşin ortancası olan fenomenin burcu ise kova‘dır. Amerikalı fenomenin boyu ise 163 cm’dir.

Brooke Monk bir YouTube soru-cevap videosunda, önceden liseden mezun olduktan hemen sonra üniversiteye gitmeyi düşündüğünü, ancak şuan üniversiteye gidip hem para hem de zaman kaybetmek istemediğini söylemiştir.

Brooke Monk TikTok

TikTok yıldızı Brooke Monk TikTok’ta dudak senkronizasyonu, dans, komedi ve drama üzerine videolar üretmektedir. TikTok’ta brookemonk kullanıcı adında 24milyon takipçisi vardır ve giderek artmaktadır. Toplam beğeni sayısı ise 1,7 milyarı aşmıştır.

Brooke Monk Sosyal Medya Hesapları

Tiktok uygulamasında brookemonk_ onaylanmış kullanıcı adı ile 24 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır. Youtube platformunda ise Brooke Monk (kendi adında) 1milyon 500bini aşın abonesi bulunmaktadır. 30 Temmuz 2019 tarihinde açtığı YouTube hesabında 700 milyon kez izlenmiştir. İnstagramda ise, brookemonk kullanıcı adı ile 2 milyon 800 bin takipçisi bulunmaktadır.

Yorum yapın