1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Çakallarla Dans Yeniden Geliyor! Ekip Yeniden Toplandı! Kahkahaya Hazır Olun!

Türk sinemasının açık ara en sevilen komedi filmleri arasında yer alan Çakallarla Dans filmi yıllardır seri halinde çekimleri süren ve en beğenilen filmlerden biridir.  Film ilk kez yayınlandığı günden beri kahkahalarla izlenen filmlerdin biri oldu. Gerek senaryosu gerekse başarılı oyuncu kadrosu ile en sevilen yapımlardan biri olan Çakallarla Dans filmi başrol oyuncuları arasında, İlker Ayrık, Şevket Çoruh ve Timur Acar var.

Çakallarla Dans Filminin Konusu

Filminin konusu hala Çakallarla Dans filmini seyretmemiş olanların en merak ettiği konulardan biri. Film muhasebeci Servet karakterinin çalıştığı şirketin muhasebecisiyken para çalmasını konu alıyor. Dört arkadaş arasında başlatılan şirketin parasını çalma işlemi sonucunda farkında olmadan bambaşka bir serüvenin içerisine sürükleniyorlar. Yıllardır kahkaha tufanına neden olan filmler arasındaki yerini koruyan Çakallarla Dans filmi yeniden altıncı serisi ile beyaz perdeye gelecek.

 İstanbul’da çekimlerine başlanan filmin altıncı serisi için heyecan dorukta! Taff Pictures ve sugarworks yapımı filmin yönetmen koltuğunda ise Murat Şeker yer alıyor.  Toplam 4 yıl süren bekleyişin ardından yeniden seyirci ile buluşacak olan filmin çekimlerinin oldukça eğlenceli ve kahkaha dolu olduğu biliniyor.

Seyirci Merakla Bekliyor

İlk kez 2010 yılında çıkan ve Türk sineması tarihinin en uzun süren serilerinden olan Çakallarla Dans 6 için heyecanlı bekleyiş başladı. 2010 yılından bu güne gelene kadar oyuncu kadrosunda herhangi bir değişiklik yapılmayan film her kesimin kahkaha atarak izlediği nadide komedi filmlerinden biri.

Çakallarla Dans seyircilerinin merakla beklediği altıncı serisi ile buluşabilmek çok yakında mümkün olacak. Her serisinde başrol oyuncularına ek olarak birçok yardımcı oyuncu bulunduran filmin altıncı serisinde de yine bazı usta isimler yer alacak.

Çakallarla Dans 6 Bomba Gibi Geliyor!

En uzun soluklu filmler arasındaki yerini 6. Serisinin ortaya çıkması ile koruyacak olan Çakallarla Dans 6 için heyecanlı bekleyiş başladı. Doğal afetler, salgınlar, yükselen enflasyonla birlikte alım gücünün düşmesi gibi ülkenin içinde bulunduğu olumsuz durumları kısa bir süreliğine de olsa unutturacak olan filmin altıncı serisi, 4 yıl aradan sonra seyirci ile buluşacak. Seyirci ile buluştuğu ilk günden beri oyuncu kadrosunda hiçbir değişiklik yapılmayan Çakallarla Dans filminin altıncı serisinde filme yeni isimler dahil olacak. Bu isimler izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor.

Çakallarla Dans Kadrosu

Çakallarla Dans yeni serisi ile kısa süre içerisinde seyirci ile buluşması beklenen filmlerden. Kahkaha atmanın özleminin çekildiği şu günlerde Çakallarla Dans 6 ile birlikte bol kahkahalı anlar seyirci tarafından büyük bir özlemle bekleniyor. Önümüzdeki sezon itibariyle izleyicisine kavuşacak olan filmin 6. serisi için yeni eklemeler olacağı biliniyor.

Bu zamana kadar herhangi bir değişiklik yapılmayan oyuncu kadrosu yine aynı şekilde kalacak. Usta oyuncularla beraber filme dahil olacak isimler ise daha şimdiden çok konuşuluyor. Birbirinden başarılı birçok ismi bir arada sunacak olan filmde yer alacak diğer isimler ise Çakallarla Dans seyircisinin en çok merak ettiği konuların başında yer alıyor.

Çakallarla Dans 6 İle Birlikte Kadroya Dahil Olacak İsimler

Çakalallarla Dans 6 ile birlikte oyuncu kadrosu daha da çok zenginleşiyor. Kemal Zeydan, Ebru Cündübeyoğlu, Nurettin Sönmez, Mine Kılıç, Elvan Dişli gibi isimlerinde ekleneceği filmin 6.serisi için önümüzdeki sezonu beklemek oldukça zor olacak. Zengin oyuncu kadrosu ile şimdiden adından söz ettiren Çakallarla Dans6 çok yakında seyircisine kavuşacak.

Yorum yapın