1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Cengiz İynemli Kimdir? Aras Bulut Ve Ailesi! İşte Merak Edilenler..

Aras Bulut babası kim? Aras Bulut kimin oğlu? Cengiz İynemli kaç yaşında ve nerelidir? Aras Bulut İynemli babası nereli, ne iş yapar? Aras Bulut aslen nereli? Aras Bulut’un kardeşleri kim? Orçun İynemli kimdir? Yeşim İynemli kimdir? İşte Aras Bulut’un ailesi hakkında merak edilenler..

Aras Bulut İynemli’nin Babası Kimdir?

aras bulutun babası
cengiz iynemli fotoğrafları

Cengiz İynemli başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin babasıdır. Aras Bulut, 25 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orçun ve Yeşim adında iki kardeşi olan Aras Bulut’un annesi ise Sevtap İynemli’dir.

Cengiz İynemli’nin kaç yaşında olduğu bilinmiyor ve kendisi zamanında uydu teknikeri işini yaptığı biliniyor.

Aras Bulut İynemli’nin Kardeşleri, Ailesi ve Hayatı

Aras Bulut İynemli ailesi
Aras Bulut İynemli’nin annesi ve kardeşleri

Başarılı sinema ve dizi oyuncusu Aras Bulut 3 kardeştir. En küçükleri Aras Bulut’tur. Abisi Orçun İynemli tiyatrocudur ve 43 yaşındadır. Ablası ise ses sanatçısıdır. Aras Bulut’un annesi Sevtap İynemli’dir. Babası ise Cengiz İynemli’dir.

Aras Bulut’un Eğitim Hayatı

İstanbul’da Beşiktaş Anadolu lisesinden mezun olan Aras Bulut üniversiteyi ise İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak Mühendisliği mezunudur.

Aras Bulut Nasıl Ünlü Oldu?

Bir reklam filminde yönetmen Zeynep Günay Tan’ın dikkatini çekmiş ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin deneme çekimlerine çağrılmıştır. Oyunculuk performansı beğenilen Aras Bulut, 2013 yılında dizide kendine rol bularak bu dizi ile çıkış yakalamıştır. Aras Bulut İynemli, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Mete Akarsu karakterini canlandırmıştı.

Aras Bulut İynemli Babası Ne İş Yapar?

Cengiz İynemli gençliğinde uydu teknikeri olarak çalışıyordu. Ancak şu an için kendisi emeklidir.

Yorum yapın