1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Cennet’in Çocukları Oyuncuları (Tüm Bilgiler)

Yakında TRT1 ekranlarında başlayacak olan Cennet’in Çocukları oyuncuları ve rolleri merak ediliyor. Dizide İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl, Dilara Aksüyek ve Alp Navruz gibi isimler bulunuyor. Cennetin Çocukları dizisinin daha detaylı oyuncu kadrosunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Dizinin yapımcılığını Gold film üstleniyor ve senaryosunu ise Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar ele alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor. Merakla beklenen Cennet’in Çocukları dizisinde işte merak edilenler.

Cennet’in Çocukları Oyuncuları Ve Rolleri

Derin bir oyuncu kadrosu olan dizide dikkat çeken oyuncularda var. Dizinin başrolünde Ayça Bingöl ve Mesut Akusta bulunuyor. İşte yakın zamanda başlaması beklenen Cennetin Çocukları dizisinin tüm oyuncuları ve rolleri:

Ayça Bingöl – Cennet’in Çocukları Cennet

Ayça Bingöl kimdir? 16 Ocak 1975 İstanbul doğumlu olan tecrübeli oyuncu Oğlak burcudur. 47 yaşında olan güzel oyuncu 21 senedir Ali Gökmen Altuğ ile evlidir. Ayça Bingöl’ün Aylin Altuğ ve Leyla Altuğ adında iki kız çocuğu vardır. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tiyatro bölümünden almıştır. Boyu 1.63cm, kilosu ise 58kg ağırlığındadır.

İnstagramı aktif bir şekilde kullanan usta oyuncunun aycabingol1 kullanıcı adı ile 233k takipçisi bulunmaktadır.

Cennet'in Çocukları Cennet kimdir
Ayça Bingöl – Cennet’in Çocukları Cennet

Ayça Bingöl, Cennet’in Çocukları dizisinde Cennet rolünü canlandırmaktadır.

Mesut Akusta

Cennet’in Çocukları dizisinin oyuncu kadrosunda son olarak Teşkilat dizisinde rol alan Mesut Akusta’da bulunuyor. Mesut Akusta kimdir? 22 Şubat 1964 yılında Konya’nın sarayönü ilçesine bağlı olan gözlü mahallesinde dünyaya gelmiştir. Şuan 58 yaşında olan usta oyuncu balık burcudur. Boyu 1.80cm olan Mesut Akusta’nın kilosu ise 84kg’dir.

İnstagramda mesutakusta kullanıcı adı ile 158k takipçisi bulunmaktadır.

Mesut Akusta
Cennet’in Çocukları Mesut Akusta

Mesut Akusta, Cennet’in Çocukları dizisinde Cennet’in eşi rolünü canlandırmaktadır.

Alp Navruz – Cennet’in Çocukları Halil

Alp Navruz kimdir? 15 Ocak 1990 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu şuan 32 yaşındadır. Boyu 1.83cm kilosu ise 80kg ağırlığındadır. Alp Navruz’un burcu Oğlak’tır. Şuan Ebru Şam ile sevgilidir.

Aktif bir şekilde instagram kullanan yakışıklı oyuncunun alpnavruz kullanıcı adı ile 5 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Cennet'in Çocukları Halil kimdir
Alp Navruz – Cennet’in Çocukları Halil

Alp Navruz, Cennet’in Çocukları dizisinde Cennet’in tek oğlu olan Halil karakterini canlandırmaktadır.

İrem Helvacıoğlu – Cennet’in Çocukları Zeynep

İrem Helvacıoğlu kimdir? 2 Şubat 1990 Almanya doğumlu olan güzel oyuncu şuan 32 yaşındadır. Daha çok Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteriyle tanınmaya başlanan oyuncunun sevgilisi Eser Alp’tir. Burcu kova olan güzel oyuncu 1.70 boyunda ve 55kg ağırlığındadır.

Cennet'in Çocukları Zeynep kimdir
İrem Helvacıoğlu – Cennet’in Çocukları Zeynep

İrem Helvacıoğlu, Cennet’in Çocukları dizisinde Cennet’in avukatı Zeynep rolünü canlandırmaktadır.

Dilara Aksüyek – Cennet’in Çocukları Feride

Dilara Aksüyek kimdir? 24 Temmuz 1987 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun olan güzel oyuncu şuan 35 yaşındadır. Boyu 1.65cm ve kilosu ise 58kg ağırlığındadır. Dilara Aksüyek Aslan burcudur. İnstagramda dilaraaksuyek_ kullanıcı adı ile 540k takipçisi bulunmaktadır.

Cennet'in Çocukları Feride kimdir
Dilara Aksüyek – Cennet’in Çocukları Feride

Dilara Aksüyek, Cennet’in Çocukları dizisinde Cennet’in kızı Feride rolünü canlandırmaktadır.

Bihter Dinçel – Cennet’in Çocukları

Bihter Dinçel kimdir? 3 Mart 1982 Diyarbakır doğumlu olan başarılı oyuncu 2008 yılından beri Barış Dinçel ile evlidir. Bu evlilikten Yağmur Ali Dinçel adında bir çocukları vardır. Burcu Balık olan güzel oyuncunun boyu 1.67cm ve kilosu ise 60kg’dir. İnstagramda bihterdincel kullanıcı adı ile 203k takipçisi vardır.

Bihter Dinçel - Cennet'in Çocukları
Bihter Dinçel – Cennet’in Çocukları

Bihter Dinçel, Cennet’in Çocukları dizisinde Cennet’in büyük kızını canlandırmaktadır.

Erhan Alpay – Cennet’in Çocukları Caner

Erhan Alpay kimdir? 24 Nisan 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu şuan 37 yaşındadır. Yakışıklı oyuncunun boyu 1.83cm ve burcu ise Boğa’dır.

Cennet'in Çocukları Caner kimdir
Erhan Alpay – Cennet’in Çocukları Caner

Erhan Alpay, Cennet’in Çocukları dizisinde Caner adındaki kötü karakteri canlandıracaktır.

İlayda Ildır – Cennetin Çocukları

İlayda Ildır kimdir? 10 Şubat 1996 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu şuan 26 yaşındadır. Kova burcu olan başarılı genç oyuncunun boyu 1.67cm kilosu ise 53kg’dir. İlayda Ildır’ın sevgilisinin Alican Okumuş olduğu bilinmektedir. Kendisi asker dizisi olan Söz dizisinde Albay’ın kızı olarak bilinmektedir. İnstagramda ilaydaildir kullanıcı adı ile 1 milyon 20 bin takipçisi bulunmaktadır.

İlayda Ildır kaç yaşında nereli sevgilisi kimdir
İlayda Ildır – Cennetin Çocukları

Cennet’in Çocukları dizisindeki rolü bilinmemektedir.

Eylül Ersöz – Cennet’in Çocukları Seray

Eylül Ersöz kimdir? Adı gibi 6 Eylül 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Adının doğduğu ay olan Eylül’den aldığı düşünülmektedir.  Eğitimini Adıgüzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Eylül Ersöz başak burcudur. 1.61cm boyu olan güzel oyuncunun kilosu ise 47 kg olarak bilinmektedir. İnstagramda eylul.ersoz kullanıcı adı ile 134k takipçisi bulunmaktadır.

Cennet'in Çocukları Seray kimdir
Eylül Ersöz – Cennet’in Çocukları Seray

Eylül Ersöz, Cennet’in Çocukları dizisinde Seray karakterini canlandırmaktadır.

Yorum yapın