1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Cordiseps Kimdir? Bedirhan Yamalı Kaç Yaşında? (Tüm Bilgiler)

Tuğkan Gönültaş (Elreann) ile yaptığı yayınlar ile tanınmaya başlayan Cordiseps (Bedirhan Yamalı) kaç yaşında, kimdir? Bu yazımızda daha çok Elreann ve ekibi ile oynadığı oyunlar ile YouTube ve Twitch platformunda üne kavuşan Bedirhan Yamalı hakkında çokça merak edilen soruları cevaplıyoruz.

Twitch platformu üzerinden oyun yayınları yapan Cordiseps’in Twitch’te 153k takipçisi bulunuyor. İşte Cordiseps hakkında merak edilenler..

Kendisi Twitch’te Elreann, RRaenee, Cordiseps, Baboli ve Nemesistv ile yayınlar yapmaktadır.

Cordiseps Kimdir? Kaç Yaşında?

23 Aralık 1999 yılında dünyaya gelen Bedirhan Yamalı şuan 23 yaşındadır. Cordiseps’in 1.70cm boyunda olduğu tahmin edilmektedir. Felsefe ve Psikoloji ile ilgilendiği bilinen Cordiseps’in aynı zamanda çok insan tanıdığını söyleyerek, insanları analiz etme de usta olduğunu düşünmektedir.

Kendisinin  Baba tarafından Kastamonulu, anne tarafından Balkan göçmeni olduğu bilinmektedir.

Cordiseps ne demek? Kullandığı takma adın anlamını tam olarak bilinmese de  kordiseps mantarı’ndan türetildiği düşünülmektedir.

Bunun yanındakendisinin mesleği yani ne iş yaptığı bilinmemektedir.

Gerçek Adı Ne?

Cordiseps’in gerçek ismi Bedirhan Yamalı’dır.

Bu makalemizi beğendiyseniz, https://Narcobi.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz ünlü kişilerin yazılarını da bulabilir ve okuyabilirsiniz.. Elraenn, RRaenee ve Boboli gibi isimlerin yazısını da sayfamızdan bulabilirsiniz..

Eğitim

Bedirhan Yamalı, MEF Üniversitesi ve Saraybosna Üniversitesi mezunudur.

Cordiseps – YouTube

2015 yılında açtığı YouTube kanalında sadece Kaos ve Veda Mektubu adında iki şarkısı bulunmaktadır.

cordiseps, elraenn ekibi

Bedirhan Yamalı Twitch

Twitch’te 153k takipçisi bulunan Cordiseps’in Elreann ile yaptığı yayınlarla bilinmektedir. Twitch’te popülerleşmesinin en büyük sebebi Elreann ve ekibi ile oynadığı oyunlardır. Cordiseps Rraenee, Elreann, grabxgod, baboli ve nemesis ile beraber yayın yapmaktadır.

Yorum yapın