1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

DeltaSays Kimdir? Şevki Yasin Soner Kaç Yaşında?

YouTube platformu üzerinde DeltaSays olarak bilinen Şevki Yasin Soner Airsoft videoları ile bilinmektedir. YouTube platformu üzerinde izlenmesi 81 milyonu geçmiştir. Peki Şevki Yasin Soner (DeltaSays) kimdir?

DeltaSays Kim? Kaç Yaşında?

21 Şubat 1991 yılında doğan 32 yaşındaki Şevki Yasin Soner’in nereli olduğu bilinmemektedir. Üniversite yıllarında İspanyolca tercümanlık okumuş ve birçok televizyon kanalında, yönetmenlik ve editörlük yapmıştır.

Kendisi İnstagramda, Hocalık veya eğitimci vasfının olmadığını ve böyle bir arayışının olmadığını açıkladı. Aynı zamanda, 10 yıldır edindiği bilgiler ile YouTube platformuna içerik ürettiğini ve insanlara aşılamaya çalıştığını söylemiştir.

Airsoft İle Nasıl Tanıştı?

DeltaSays Airsoft
DeltaSays Airsoft

Henüz 18 yaşındayken DesertFox YouTube kanalı sayesinde AirSoft ile tanışmıştır. 2014 yılında 23 yaşındayken Airsoft’ta başlayan Şevki Yasin Soner, oyun gruplarıyla Airsoft oynamaya başlamıştır. Halen daha Airsoft ile uğraşmakta ve Youtube platformuna içerik üretmeye devam etmektedir.

DeltaSays Youtube

2014 yılında Airsofta başlayan Youtuber DeltaSays 6 yıldır düzenli olarak YouTube platformuna içerik üretmektedir. YouTube’da izlenmesi 81 milyonu geçmiştir. YouTube’da ise abone sayısı 300k civarındadır. Her Salı ve her Cuma günleri yeni videolar paylaşmaya devam eden DeltaSays tanınmaya ve popülerleşmeye devam etmektedir. YouTube videolarını DeltaSays olarak aratarak bulabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

Şevki Yasin Soner’in İnstagramda deltasays kullanıcı adı ile 27k’yı aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Airsoft sporu ile eğlenirken aynı zamanda YouTube videoları ile Airsoft sporunu tanıtmaya devam etmektedir. Elraenn’in hikayesinde DeltaSays ile tanışan takipçiler, DeltaSays kimdir diye merak etmeye başladı. Bizde kendisini bildiğimiz kadarı ile sizlere tanıtmaya çalıştık. Altta bulunan yorumlar kısmından bu konu hakkındaki fikirlerinizi bizimle ve diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın