1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Detay Endüstri’nin Çalışma Tezgahlarının Eşsiz Özellikleri

Detay Endüstri araç iç raf sistemi, çekmece rafları, çalışma tezgâhları, malzeme ve alet dolapları ile hafif ve orta boy raf sistemleri ile uğraşmaktadır. Kaliteli Türk çeliğini dünyaya yaymaya çalışıyoruz.

Detay Endüstri, Türk çelik sektörünün sağlıklı, hızlı ve uyumlu gelişimini desteklemek için her zaman olduğu gibi dürüst ve pragmatik olacak, yerli markaları besleyecek, güçlendirecek ve tanıtacak, kaliteli ürünler sunacak ve ülke çapında birinci sınıf hizmetler sunacaktır.

Detay Endüstri’nin Çalışma Tezgâhı Modelleri

Detay kalıphane, tek seferlik bir kullanım değildir. Çok yönlülüğü, çalışma tezgâhı olmadan çalışmanın mümkün olmadığı durumlarda bile neredeyse her yerde kullanılmasına izin verir.

Bar Tezgâhı, bar ortamına uygun çalışma tezgâhı modellerimizden biridir. İstediğiniz modele göre fiyat belirleyerek standardın zirvesinde duran bir çalışma tezgâhı oluşturabilirsiniz. Bar tezgâhı fiyat performans oranı ölçü ve modele göre değişmektedir.

Büfe tezgâhı, kafe veya restoran gibi büyük bir şirketin aksine küçük bir işletme yeridir. Büfe gibi mekanlar, belirli büyük mekanların bulunmaması ve alanların küçük ve küçük olması nedeniyle genellikle yer sıkıntısı çekiyor. Bu tür mekanlar için özel ölçülerle tasarlanmış bir bank, yerden tasarruf ve ferahlık sağlar. Tezgâh, tipik olarak tüm mutfaklarda kullanılan mermer biçimli bir tezgahtır. Büfe çalışma üniteleri, malzemeleri tezgahlara, raflara veya çekmecelere yerleştirerek daha fazla alan yaratır.

Dönen tezgâh, et ve kümes hayvanı şavurma işinde çalışanların işlerini daha temiz ve pratik hale getirmek için kullandıkları tezgâh modeline ait tezgahtır.

Bu çalışma tezgahlarının alt kısmında ekmeğinizi koyabileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Tezgâhın üzerinde ocak var ve üzerinde döner pişirilebiliyor. Ayrıca et pişirmek ve ocağı çalıştırmak için davlumbaz bulunmaktadır. Hijyen çok önemli bir faktör bu nedenle shawarma bankları daha düzenli ve dikkatli yapılmalıdır.

Detay Endüstri’nin Tezgâh Özellikleri

Tezgâh, biçme, biçme, doğrama veya çalışma gibi görevlerin gerçekleştirildiği düz bir yüzeydir. Tanımında kısaca değinilse de aslında kullanım alanı çok çeşitlidir. Örneğin banyo, mutfak, atölye gibi alanlarda kullanılmaktadır. Öte yandan, tezgâh, bir atölyede veya fabrikada işlerin (odun kesme, çim kesme vb.) Yapıldığı bir yerdir. Bir tezgâh inşa etmek, çok çaba gerektiren zor bir iştir.

Bu manuel üretim, detaylara titiz bir dikkat gerektirir. Darbelere, kesiklere, çizilmelere ve kırılmalara karşı son derece dayanıklıdır. Sebebi ise tezgâhın elektrostatik toz boya ile özenle boyanarak 180 derecenin altındaki fırınlarda tezgâh yapımı için özel boya fırınında pişirilmesidir. Ve bununla, yapabildikleri her durumda tutarlılık ve uzun ömür gösterirler.

Tezgâh alt kısımda ihtiyacınıza ve kullanım yerinize göre çekmece ve raflara sahiptir. Bu çekmece ve rafların nedeni ise işleme sırasında kullanılan malzemelerin daha düzenli ve pratik bir şekilde düzenlenmesidir. Daha sağlam olması için araç içi raf sistemleri çalışma masasının üst kısmı MDF’den yapılmış olup, ayaklarda kaymayı ve zemini çizmeyi önlemek için lastik lastikler kullanılmaktadır.

Yorum yapın