1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Disney Plus 24 Haziran’da Spiderman Filmlerine yer vericek!

Disney Plus, geçtiğimiz günlerde ülkemizde de yayın hayatına başladı. Türk dizi sektöründen pek çok ünlü ile anlaşma imzalamasıyla birlikte gündem haline gelmişti. Kaçış dizisiyle ilk Türk yapımına da yer vermiş oldu. Şimdi ise dünyaca ünlü filmleri de kendi platformuna ekliyor. Dijital içerik platformu Disney Plus’ın Örümcek Adam film serisine yer verecek olması mevcut üyeleri de sevindirdi. Bu sayede abonelik sayısında artış da bekleniyor. Peki ya Örümcek Adam film serisinin konusu nedir? Temel olarak üç farklı başrol oyuncusuna yer verilen filmin gişe rekorları kırdığını da belirtelim. Şimdi ise Disney Plus kalitesi ile filmleri tekrardan HD kalitede seyretme imkanına sahip olacaksınız. Ülkemizde hızlı bir çıkış yapmış olan firma, eğlenceli içerikleri ve samimi reklamlarıyla insanların ilgisini çekmeyi başardı. Bu başarıyla kalıcı olacaklarını kanıtladılar.

Disney Plus
Disney Plus’ın sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm zamanların efsane aksiyon film serilerinden olan Spider Man Serisi 24 Haziran’da Disney Plus’da izlenebilir hale gelicek. Henüz ülkemizde yeni olan platform ileride daha fazla içeriğin geleceğini belirtiyor. Ayrıca firma aynı tarihte “Venom: Zehirli Öfke” filmini de yayınlayacaklarını açıkladı. Buraya tıklıyarak yaptıkları açıklamayı görebilirsiniz.

Nedir bu Örümcek Adam?

Genç bir adam olan Peter Parker radyoaktif bir örümcek tarafından ısırıldıktan sonra örümceklere özgü olan bir takım özelliklere sahip olur, bu da onu bir süper kahraman yapar. Yeni özelliklerini iyiye kullanmak isteyen Peter “Örümcek Adam” lakabını alır ve kötülükle savaşmaya başlar.

Tobey Maguire’nin Örümcek Adam olduğu ve Sony tarafından yapılan ilk film 14 Haziran 2002’de çıktığında büyük sükse yarattı ve gişeleri doldurdu.139 milyon dolar bütçeyle yapılan film, 825 milyon dolar gişe yaptı. Bu büyük başarının ardından devam filmleri de geç kalmadı: 30 Haziran 2004’te çıkan Örümcek Adam 2 filmi ilki kadar başarılı bir film oldu ve 788 milyon dolar gişe yaptı. Daha sonra 2007’de çıkan 3. film ilk ikisi film kadar gişe yapabilmeyi başardı, 258 milyon dolar bütçeyle yapılan film, toplam 864 milyon dolar gişe yaptı.

Yorum yapın