1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Doğal Taş Alımında Kalite ve Güvenin Adresi Mitr

Doğal taşlar genellikle minerallerden yapılsa da kehribar gibi malzemeler ya da lapis lazuli gibi taşlar da kullanılabilir. Güzellikleri, ender bulunmaları ve dayanıklılıkları nedeniyle seçilen minerallerden, taşlardan ve organik malzemelerden yapılan ve daha sonra aksesuar veya süs eşyası yapmak için kesilip cilalanan doğal taşlar, genellikle sert olmakla birlikte, bazıları mücevher yapımında kullanılamayacak kadar yumuşak ve kırılgan olabilir.

Doğal taşların ortak özelliği etkileyici moleküler yapılarıdır. Farklı mineraller farklı moleküler bileşimlere sahiptir. Bu moleküler bileşikler, farklı şekillerde yapılar oluşturur. Örneğin; Silika moleküllerinden oluşan kuvars kayası, her iki ucunda altıgen piramit bulunan altıgen prizmalar oluşturur.

Doğal Taşlar Neden Kullanılır?

Doğal taş tavsiye edilen iyileştirici özellikleri; fiziksel, zihinsel ve ruhsal bedeni çevreler. Bolluk ve bereketi, pozitifliği, konsantrasyonu artırmasının yanı sıra bağışıklık sistemini desteklediği ve ağrıları dindirdiği de söylenebilir.

Taşların, yaşamınızın farklı alanlarına uyum sağlayan ve türlerinin, şekillerinin ve renklerinin etkilerini etkileyen kendi özel enerjileri olduğu bilinmektedir. Doğal taş şifası, kişinin yaşamına ve ruhuna denge getirmek için değerli taşları kullanan alternatif bir terapidir.

Her birinin, kendilerine özel özelliklerini veren benzersiz bir frekansa, enerji alanına veya rezonansa sahip sabit ve değişmeyen bir enerji modeli vardır. Bu sayede doğal taşlar diapala görevi görerek insan vücudunun dengesiz enerji alanına uyum sağlamaya yardımcı olur. Doğal taşları birçok farklı mekanda biblo olarak da kullanabilirsiniz.

Doğal Taşlar Nasıl Kullanılır?

Tüm doğal taşlar benzersizdir. Bu nedenle,  uymanız gereken belirli kurallar yoktur. Her taşın benzersiz faydalarına bağlı olarak, en iyi kullanımları için bazı yönergeler vardır. Bu şekilde faydaları maksimize edilmiş olur. Herhangi bir doğal taş; yükleme, temizleme ve kullanım amaçlarına göre maksimize edilebilir.

Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar

Pozitif enerjilerin varlığı ve rüya kovucu özelliği olan doğal taşların kullanımı insanların uyku sırasında rahat uyumasını sağlar. Doğal taşların açığa çıkardığı enerjiler nedeniyle insanlar uzun yıllardır bu taşları kullanmaktadır.

Görünüş olarak son derece cezbedici olan doğal taşlar renkleri ve parlaklığının yanı sıra vücutta gösterdikleri tavsiye edilen ve faydalı unsurlarla da dikkat çekmektedir. Bu doğal taşlar insan vücudunda kalan negatif enerjileri veya çevrenin negatif enerjilerini etkisiz hale getirerek pozitif enerjinin kendiliğinden yayılmasını sağlar. Özellikle uyku sırasındaki olumlu etkisi kötü rüyaları engeller.

Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar

Yeşim taşı antik Çin’den günümüze değerini ve anlamını hiçbir zaman kaybetmemiş özel bir taş olarak karşımıza çıkıyor. Yeşil renginin cazibesi altında sadece bir bölgede değil birçok yerde şifalı özellikler barındırır. Vücut üzerindeki etkisinin yanı sıra, bir genişleme olarak, zihni negatif enerjilerden büyük ölçüde temizleme özelliğine sahiptir. Uyurken bu taş yanınızda olursa güzel rüyalar görmenize yardımcı olur ve kötü rüyalarla savaşmanıza engel olur.

Yorum yapın