1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Elektrik Ve Su Faturası Ödeyenler Dikkat! 50 TL Ödeme Yapılacak!

Geçim şartlarının zorlaştığı bu zamanlarda bazı bankalar halkın yanında olmaya devam ediyor. Kuveyt Türk Bankasından yapılan açıklamada görüntülü konuşma üzerinden hesap açan müşteriler için 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verenlere özel 50 TL verileceği belirtildi. 

Kampanya Katılım Şartları Açıklandı

Bankadan yapılan açıklamada 31 Ağustos tarihine kadar sürecek olan bu kampanyaya katılımın şartları da ayrıntılı olarak ifade edildi. Bankada hesap açan müşteriler için özel olarak sunulan kampanyada hesabında görüntülü konuşma üzerinden açılmasının gerektiği belirtildi. Kuveyt Türk Bankasının müşteri temsilcileri ile yapılan görüntülü konuşma kapsamında hesap açan müşterilerden otomatik fatura ödeme talimatının verilmesi isteniyor.

Otomatik fatura ödemesinde 2 adet faturanın gerektiği ve bundan ilk 20.000 kişinin yararlanacağı da eklendi. Kampanya katılım şartlarında başlangıç tarihi olarak 1 Temmuz 2022 tarihi açıklandı. Katılımın 31 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılmasının gerektiği ve faturaların otomatik fatura talimatına tabii olmasının banka tarafından talep edildiği öğrenildi. Görüntülü arayarak şubeye gitmeye gerek kalmadan açılan hesaplarla müşterilere 50 TL kadar ödeme yapılacağı ve kampanya ile ilgili bütün detayların Kuveyt Türk tarafından ilan edildiği de detaylı açıklamada yer aldı.

Tek Sefere Mahsus 

Kuveyt Türk Bankasının sunmuş olduğu otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasından müşteriler sadece bir sefere mahsus yararlanacaktır. Bir seferlik bu kampanya ile ilgili her türlü bilgi ve iptal gibi kararların bankaya ait olduğu da ayrıntılı açıklamada yer aldı. Bankanın sunmuş olduğu diğer kampanyalar ile bu yeni kampanyanın bir arada kullanımına bankanın onayı olmadığı da ifade edildi. 50 TL ödeme yapılacak müşterilerden hesap açımı dışından ekstra olarak otomatik ödeme talimatının verilmesi gerektiği açıklandı.

Kampanyaya dahil olan ilk 20.000 müşteriye özel olarak sunulan kampanya ile ilgili detaylı açıklamalar ve nasıl düzenlendiği gibi konular Kuveyt Türk Bankası tarafından ifade edildi. İptal ve değişim gibi kararların sadece Kuveyt Türk Bankasına ait olduğu ve 31 Ağustos tarihinde son bulacağı ve iki adet otomatik fatura ödeme talimatının gerektiği de internet sitesinde yapılan açıklamada yer aldı. 

Son yazımız ilginizi çekebilir;”Günlük Burç Yorumları! Aslan Ve Oğlaklar Bu Hafta Dikkat!” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi belirtebilir ve emojileri kullanabilirsiniz.

Yorum yapın