1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Endonezya Dizileri?

Bu yazımızda Türkçe altyazılı Endonezya dizilerinden bahsediyor olacağız. Bu Endonezya dizilerini, altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Şimdi bu dizilere göz atalım..

Istri Tercinta (2020)

2020 – Istri Tercinta

Istri Tercinta, 2020 yılında yayınlanan romantik bir Endonezya dizisidir. Başrollerinde Citra Kirana, Rezky Aditya ve Samuel Zylgwyn oynamaktadır. Konusu, Dahlia adlı basit bir kızın, zengin ve yakışıklı Raja’ya aşık olması ve onunla evlenmesi ancak Rosa adlı bir kadının onların arasını bozmaya çalışmasıdır. Dizi, SCTV kanalında 25 bölüm olarak yayınlanmıştır.

Diziyi Vidio sitesinden Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Wedding Agreement: The Series (2022)

2022 – Wedding Agreement: The Series

Wedding Agreement: The Series 2022, bir Endonezya dizisidir. Konusu, anlaşmalı evlilik yapan Tari ve Bian’ın duygusal ve romantik hikayesidir. Dizi, Disney+ Hotstar platformunda 10 bölüm olarak yayınlanmıştır. Başrollerinde Indah Permatasari, Refal Hady ve Susan Sameh oynamaktadır. Dizi, Eria Chuzaimah’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Diziyi Disney+ Hotstar’dan izleyebilirsiniz.

Assalamualaikum Calon Imam (2018)

2018 – Assalamualaikum Calon Imam

Assalamualaikum Calon Imam, 2019-2022 yılları arasında yayınlanan romantik bir Endonezya dizisidir. Başrollerinde Mentari De Marelle, Miller Khan ve Rizky Alatas oynamaktadır. Konusu, ilk aşkını kaybeden Nafisya’nın, hocası Alif ile anlaşmalı evlilik yapması ve aralarında beklenmedik bir aşkın doğmasıdır. Dizi, Ima Madani’nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Dizi, Viu platformunda 23 bölüm olarak izlenebilir.

Ayrıca, ”True Beauty Oyuncuları Yaşları Ve İsimleri! Konusu Ne? (Tüm Bilgi)” yazımız da ilginizi çekebilir..

Endonezya dizilerini paylaştığımız bu makale hoşunuza gittiyse, alt kısımdaki yorumlar kısmından düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız..

Yorum yapın