1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Erdal Hoş Kimdir? Erdal Hoş Hangi Takımlı? Nereli?

Spor yazarlığı ve futbol yorumculuğu yaptığı bilinen Erdal Hoş 1973 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Kendisi, 2013 yılından beri Yeni Şafak gazetesinde spor yazarlığı yapmaktadır. Şimdi Erdal Hoş kimdir, kaç yaşında, Erdal Hoş hayatı ve hangi takımlı gibi soruların cevaplarına göz atalım.

Erdal Hoş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kendisi 1973 yılında Trabzon şehrinde doğmuştur. 49 yaşında olan spor yorumcusu Erdal Hoş’un burcunun ne olduğu bilinmemektedir. Aslen Trabzonlu olan Erdal Hoş’un Trabzon’un neresinden olduğu merak ediliyor fakat bu sorunun cevabı bilinmemektedir. Erdal Hoş’un Mustafa Hoş adında bir kardeşi olduğu bilinmektedir ancak kendisi hakkında pek bilgi bulunmamaktadır.

Erdal Hoş hangi takımlı?

Kendisi Trabzon doğumludur ve Trabzonspor taraftarı olduğu bilinmektedir.

erdal hoş kimdir
Erdal Hoş hangi takımlı?

Hangi Programda Yorumculuk Yapıyor? Ne İş Yapıyor?

Erdal Hoş 2012 yılından beri TV Net kanalında spor yorumculuğu yapmaktadır. Ve Yeni Şafak gazetesinde spor yazarlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Trt Spor’da futbol yorumculuğu yapmaktadır.

Erdal Hoş Eğitim Hayatı!

İlk ve orta öğrenimimi Sakarya’da tamamlayan Erdal Hoş, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Erdal Hoş Hangi Takımda Oynadı?

Spor yorumculuğu ve yazarlığı yapan Erdal Hoş herhangi bir takımda oynamamıştır.

Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın