1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Erkek Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri İngilizce! (Komik, Romantik, Yaratıcı)

Erkek sevgiliyi telefona kaydetme isimleri İngilizce, sevgiliyi telefona kaydetme, sevgiliyi rehbere kaydetme ve erkek sevgiliyi rehbere kaydetme komik.

Komik, romantik, ingilizce veya daha farklı dillerde kayıt etmek ve bir farklılık oluşturma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Sevgiliyi rehbere kaydetme isimleri için aşağıdaki başlıkları incelemeyi unutmayınız.

Sevgilinizi telefon rehberine kayıt ederken yaratıcı bir isim kullanmak ilişkinize renk katabilir. Erkek sevgiliyi telefona kaydetme isimleri ingilizce, romantik ve komik isimler ve yaratıcı bir isimle sevgiliyi rehbere kayıt etmek istiyorsanız okumaya devam etmelisiniz. İşte sevgiliyi kaydetme isimleri..

Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri!

Bu başlığın altında erkek veya kız sevgilinize göre, komik, romantik veya ingilizce olarak farklı isimleri ihtiyacınıza göre seçebilir ve inceleyebilirsiniz.

Erkek Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri İngilizce!

Genel olarak erkek sevgilileriniz için kullanılacak adlar olsa da, aralarında kız arkadaşlarınız için rehbere ingilizce kaydederken kullanabileceğiniz isimlerde bulunuyor. Bu İngilizce sevgiliyi telefona kaydetme isimleri işinize yarayacaktır:

Darling (Sevgilim) : Eski İngiliz bir takma ad olan bu sevimli ad, erkek arkadaşınızı çağırmak için genellikle bir ilişkinin sonraki aşamalarında kullanılır.

Baby (Bebek) : Erkek arkadaşın için bu klasik sevimli isim o kadar tatlı ve kalıcı ki, onu her söylediğinde senin için bayılacağı kesin.

Light of My Life (Hayatımın Işığı) : Erkek sevgiliniz gittiği her yerde biraz güneş ışığı bırakıyorsa, bu sevimli ismi onun üzerinde deneyin.

Sunshine (Güneş Işığı) : Eğer sevgiliniz sıcaklık ve sevgi yayıyorsa, bu sevimli ismi için deneyin!

Mon Ange : Bu lakap Fransızca’da ”meleğim” anlamına gelmektedir.

Honey (Tatlım) : Bu takma ad, fazla tatlı olan erkek arkadaş için mükemmel!

Erkek Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri Romantik!

Yakışıklım, Kara Gözlüm, Mavişim, Kabasakal, Sinirli, Ömrüm, Her şeyim, Afitabım, Özüm, Kalbimin sesi ve Aşk denizim.

Erkek Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri Komik!

Kütük, Huysuz, Çirkin, Yüzbaşı, Prens, Cankush, My Hulk, Lordum, Tavşanım, Böceğim, Yavru Kedim, Odunum, Çikolatam, Çokokrem, Şokellam ve Uğur Böceğim.

Kullandığınız sevgiliyi rehbere kaydetme isimlerini aşağıdaki yorumlar kısmından diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşmayı unutmayınız.

Yorum yapın