Gal Gadot, Netflix’in Aksiyon Gerilim Filmi Heart of Stone’un Çekimlerine Başladı!

Gal Gadot, Netflix’in Aksiyon Gerilim Filmi Heart of Stone’un Çekimlerine Başladı!
Gal Gadot Heart of Stone
0

Red Notice yıldızı Gal Gadot, Netflix’in aksiyon gerilim filmi Heart of Stone için bir kez daha aksiyona hazır görünüyor. Aktris, karakteri Rachel Stone’a ilk bakışını ortaya çıkarmak ve projenin çekimlerinin başladığını doğrulamak için Twitter‘da paylaşım yaptı.

Heart of Stone, kısa süre önce Eddie Redmayne ve Felicity Jones’un başrollerini paylaştığı The Aeronauts macera filmini yöneten Tom Harper tarafından yönetiliyor. Harper ayrıca The Woman in Black 2: Angel of Death ve müzikal komedi-drama Wild Rose gibi yapımlarla da tanınır. Netflix’in Aksiyon Gerilim filmi Heart of Stone’da başrolde Gal Gadot‘un yanında Jamie Dornan bulunuyor.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Argylle: Dua Lipa İlk Kez Bir Filmde Oynayacak! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Jamie Dornan, Grinin Elli Tonu, Karanlığın Elli Tonu ve Özgürlüğün Elli Tonu gibi filmlerle tanınıyor.

Gal Gadot, Jamie Dornan

Heart of Stone’un senaryosu, Action Comics, Stumptown, Batwoman, Black Magick, Detective Comics, ve Wonder Woman gibi yapımlarla tanınan çizgi roman yazarı Greg Rucka tarafından kaleme alındı. 

Gal Gadot, Heart of Stone’da başrol oynamanın yanı sıra Netflix’in yeni devam filmleri Red Notice 2 ve Red Notice 3’te Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds ile birlikte geri dönecek.

Red Notice 2 ve Red Notice 3’ün Netflix için arka arkaya çekilmesi planlanıyor. Heart of Stone’un henüz bir çıkış tarihi yok, ancak çekimlerin başlamasıyla yakında daha fazla açıklama bekleyebiliriz.

Siz bu film hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından bizimle fikirlerinizi paylaşabilir ve aşağıdaki emojiler ile duygularınızı belirtebilirsiniz.

Google Haberlerde Bizi Takip Edebilirsiniz.

Tıkla Takip Et... 

Bu kısımdan yorum yapabilirsiniz.