1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Getir, Uygulamasına n11.com’u Ekledi!

Getir, geçtiğimiz aylarda e-ticaret platformu n11.com ile ortaklık kurduğunu açıklamıştı. Dev şirket şimdi de uygulamasına n11’i ekledi.

2015 yılında kurulan Getir, ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermeye devam ediyor. Yemek, bakkal siparişleri ve iş bulma hizmetleri gibi faaliyetleri de bünyesinde barındıran şirketin geçtiğimiz haftalarda araç kiralama hizmeti vermeye başlayarak hizmetlerini daha da genişletmişti.

Ayrıca birçok alanda verdiği hizmetler ile bir ‘Süper Uygulama’ olduğu ve bir ‘finans’ hizmeti olarak da tanımlanabilecek platformun GetirFinans adında bir ‘finans’ hizmeti üzerinde çalıştığı da haberler arasında yer aldı. Getir şimdi uygulamasına yeni bir servis ekledi.

Getir n11.com ortaklığı

Getir, uygulamasına e-ticaret platformu n11’i ekledi

Büyümeye ve gelişmeye devam eden Getir, n11.com ile ortaklıklarını duyurdu.

Şirket, geçtiğimiz yıl Kasım ayında popüler e-ticaret platformu n11.com’a hissedar olmak için başvuruda bulundu. Bunun ardından şirketin kurucusu Nazım Salur, Getir’in n11.com’a ortak olduğunu resmen açıkladı. Dev platform, şimdi de n11 entegrasyonunu uygulamasına ekledi.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”En İyi 5 Şehir Kurma Oyunları (2022)” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Uygulamanın ana sayfası incelendiğinde n11 bölümünün sağ alt köşede yer aldığı görülmektedir. n11 bölümüne tıkladığınızda uygulamadaki tarayıcı üzerinden popüler e-ticaret platformuna yönlendiriliyorsunuz. Ve bu Fetch uygulaması aracılığıyla n11’e ulaşılabildiğini ortaya koyuyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın