1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Gizli Saklı Dizisi Sinem Ünsal İçin Fırsat Oldu! İşte Nedeni!

2017 yılında dizi dünyasına oyuncu olarak adım atana genç isim Sinem Ünsal şu sıralar romantik komedi tarzındaki dizisiyle göz dolduruyor. Gizli Saklı projesinde oldukça eğlenceli bir karaktere hayat veren güzel oyuncu üzerinde yapışan dram dizilerine de böylece ara verme fırsatı buldu.

Mucize Doktor İle Çıkış Yaptı

Çoban Yıldızı, Kızım, Siyah Beyaz Aşk ve çok kısa süren Elbet Bir Gün dizilerinde rol alan Sinem Ünsal özellikle duru güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çekiyor. Daha önceden Fox TV’de yayınlanan Mucize Doktor dizisinde iki sezon Nazlı karakterine hayat veren başarılı isim dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Canlandırdığı karakterlerin özellikleri bakımından dram ağırlıklı olması ve daha önce romantik komedi tarzı dizide yer almamasından dolayı Gizli Saklı genç oyuncu için şans oldu.

Başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın paylaştığı Gizli Saklı projesi şu anda istenilen reytingleri elde edemedi. Yeni başlayan ve seyircinin ilgisinin artacağına olan inançla rollerine sıkı sıkı sarılan iki genç oyuncu için Gizli Saklı dizisinin yeri ayrıdır. Kardeşlerim dizisiyle çıkış yapan Halit Özgür Sarı için de romantik komedi dizi oyunculuğu ilk deneyimi Gizli Saklı sayesinde oldu. Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın performansları bakımından oldukça iyi oldukları da yapımcıların dikkatinden kaçmayacak türdendir.

Magazin Haberlerine Düştü

Rol aldığı dizilerdeki duruşu ve canlandırdığı karakterlere olan bağlılığıyla bilinen Sinem Ünsal’ın aşk hayatı da magazin gündemine düştü. Kendisi gibi oyuncu sevgilisi Kıvanç Kılınç ile 4 yıllık ilişkilerine bitirme kararı aldıkları magazin dergilerinde ve haberlerinde yer aldı. Gibi adlı dijital proje şu sıralar popüler olan Kıvanç Kılınç ile ilişkisini bitiren Sinem Ünsal hem dizi hem de tiyatro oyunu ile gündemde yer almaya devam ediyor.

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı ve Demet Akbağ’ın da uzun yıllar sonra oyunculuğa döndüren Aydınlık evler adlı oyun Sinem Ünsal içinde büyük bir başarı olarak oyunculuk kariyerine eklendi. Ekrandaki duruşu ve hayat verdiği karakterle bütünleşmesi Sinem Ünsal için kısa sürede aranılan oyuncular arasında yer almasının yolunu açtı. 

Yorum yapın