1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

God Of War Serisi – Ragnarok Çok Yakında!

İlk çıkış tarihi 2005 yılına dayanan god of War zeus’un oğlu olan cratos ile süren bir maceraya dayanmaktadır. Oyunda eski bir sparta ordu komutanı ve Yunan tanrılarının hizmetkarı olan kratos antik Yunan mekanlarında pandora’nın kutusunu aramaktadır. Bu kutuyu bulmasıyla birlikte savaş tanrısına dönüşme yolunda aşamalara geçer. God of War serisi genel olarak Yunan mitolojisinden esinlenerek oluşmuştur. Aksiyon macera ve her türlü heyecan dolu içerikleri kullanıcılara sunmaktadır. Oyunda yer alan müzik ve atmosfer sayesinde kısa bir süre içerisinde birçok oyuncunun gözdesi haline gelmiştir. PlayStation oyunlarının vazgeçilmez serilerinden biri olan God of War 2007 yılında ikinci filmi ile piyasaya çıkmıştır. Bunun ardından aynı yıl içerisinde God of War: Betrayal olarak oyun severler ile paylaşılmıştır.

Yeni Serisi God Of War İle Çıkış Yapıyor

God of War serisi

God of War: Ragnarok devam filmi ile oyun severlerin karşısına çıkmaktadır. Oyun içerisindeki savaş alanlarına ve temalarına bağlı olan yeni bir kısa oynanış videosu da yayınlanmıştır. Genel olarak savaş mekaniklerinin gösterilmiş olduğu videoda 2018’de yayınlanan oyunun üzerine nelerin eklendiği ve yenilik anlamında mekanik ayrıntılar bulunmaktadır. Oyundaki ana karakterimiz kratos’un animasyon ve saldırılarına dair detaylar da görülmektedir. Birçok oyun severin merakla beklemiş olduğu God of War serisinin devam oyunu Ragnarok çıkışı hazırlanmaktadır. Belirlenmiş olan tarih ise 9 Kasım 2022 PlayStation 4 ve PlayStation 5 için piyasaya sürüleceği konuşulmaktadır.

Ragnarok Çok Yakında Yolda !

Çıkış tarihi olarak 9 Kasım 2022 planlanan God of War ragnarok oyununda yeni bir düşman türü de bulunmaktadır. Kısa bir süre önce paylaşılan oyunun mekanik ve savaş mekanizmasını anlatan videoda ayrıntılar gösterilmiştir. Kratos karakterini eklenmiş olan savaş kontrolleri ve tematik gösterimler video içerisinde yer almaktadır. Videonun paylaşılmasından sonra oyun severler God of War: Ragnarok devam oyununu merakla beklemektedir. Son film 2018 tarihinde çıkmış olup yaklaşık 4 yıl süren bir süreden sonra yeni oyunu ile ekranlara gelmektedir. Oyunun hikayesi olarak yeniden yanımızda Kratos’un oğlu olan Atreus yer almaktadır.

Yorum yapın