1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Görevimiz Tehlike 7’nin İlk Fragmanı Yayınlandı! Ne Zaman Çıkıyor?

Görevimiz Tehlike serisinin en son filmi Mission: Impossible – Dead Reckoning’in fragmanı nihayet yayınlandı. Bol aksiyon sahnelerinin de olduğu film, Tom Cruise‘un işine olan bağlılığını gözler önüne seriyor. Fragmanın ardından, Mission Distress 7 ne zaman yayınlanacak? Mission Danger 7 konusu Ne? gibi sorular sorulmaya başlandı.

Görevimiz Tehlike 7 filminin çıkış tarihi nedir?

Fragmanı yayınlanan Görevimiz Tehlike 7 filmin çıkış tarihi 14 Temmuz 2023 olarak açıklandı. Çıkmasına yaklaşık olarak 13 ay kalan film merakla bekleniyor.

Görevimiz Tehlike 7 Fragmanı:

290 milyon dolarlık Mission: Impossible – Dead Reckoning Birinci Bölüm, iki film sürecek bir hikayenin ilkini temsil ediyor. Üstelik Ethan Hunt macerasının son bölümü olacak. İkinci bölümün çekimleri Mart ayında başladı ve bu yıl devam edecek.

Görevimiz Tehlike 7’nin oyuncu kadrosunda kimler var?

Tom Cruise Görevimiz Tehlike 7
Tom Cruise

Tom Cruise, 3 Temmuz 1962 tarihinde Abd’nin New York eyaletine bağlı olan Syracuse şehrinde dünyaya gelmiştir. Filmde, Ethan Hunt karakterini canlandırmaktadır.

Ving Rhames Görevimiz Tehlike 7
Ving Rhames

Ving Rhames,12 Mayıs 1959 tarihinde Abd’nin New York eyaletinde dünyaya gelmiştir. Filmde, Luther Stickell karakterini canlandırmaktadır.

Emmanuelle Béart Görevimiz Tehlike 7
Emmanuelle Béart

Emmanuelle Béart, 14 Ağustos 1963 tarihinde Fransa’da dünyaya gelmiştir. Filmde Claire Phelps karakterini canlandırmaktadır.

Jon Voight Görevimiz Tehlike 7
Jon Voight

Jon Voight, 29 Aralık 1938 tarihinde Abd’nin New York eyaletine bağlı olan Yonkers ilçesinde dünyaya gelmiştir. Filmde Jim Phelps karakterini canlandırmaktadır.

Yorum yapın