1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Green Satoshi Token (GST) Nedir? Nasıl Çalışır?

Green Satoshi Token (GST), STEPN ekosisteminin bir parçası olarak çalışan bir yardımcı program belirtecidir. Oyun içi para birimi olarak ve deneyim puanlarına alternatif olarak kullanılabilir. GST, NFT ayakkabılarını onarmak, yükseltmek ve yenilemek için kullanılır. GST, kullanıcılar SOLO modunda veya Arka Plan Modunda hareket ettiğinde kazanılabilir.

Kullanıcıların sağlıklı bir yaşam tarzını yaşamlarına adapte etmelerine yardımcı olmak için tasarlanan uygulama, metaverse’in teknik altyapısı olan Web 3.0 sistemi içerisinde spor, sağlık ve eğlence temasıyla öne çıkıyor.

  • Projenin çıkış tarihi Ağustos 2021 olarak belirtilirken, Avustralya’da ortaya çıktı.
  • GST Coin, Aralık 2021’de Solana ağında işlem yaparken borsalarda ilk listelenmesini aldı.
Green Satoshi Token (GST) Nedir Nasıl Çalışır
GST Token

GST Coin için dikkat çeken modlar!

  1. Solo Modu: Bir oyuncu hareket nedeniyle GST kazanır, kazanılan jeton sayısı fiziksel aktiviteye ve NFT ayakkabılarının nadirliğine bağlıdır.
  2. Maraton Modu: Çevrimiçi maratonlar haftalık ve aylık etkinliklerdir, kayıt başlamadan en az 24 saat önce gereklidir.
  3. Arka Plan: Modu kullanıcılar sadece bir çift spor ayakkabı satın alarak GST jetonlarında gelir elde eder, arka plan modu, spor ayakkabıların dayanıklılığını azaltmadan uygulama devre dışı bırakılsa bile çalışır.
  4. NFT’lerin kalitesi, özellikleri ve Gem Soketi farklıdır, GST jetonları yakılarak güncelleme yapılır, özellik noktaları ve performansı artırmak için NFT Gems eklenebilir.

Kullanıcılar, bir spor ayakkabı kutusu veya “Shoebox” oluşturmak için iki spor ayakkabısını birleştirebilir. Sonuç olarak, bir Shoebox sahibi rastgele bir NFT Sneaker alır.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”Başarılı Girişimcilerin 5 Özellikleri! Başarılı Girişimci Nasıl Olunur?” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Kullanıcılar, uygulamada yerleşik olarak bulunan NFT Marketplace’i kullanarak, sahip oldukları her şeyi takas edebilir ve gerekirse NFT kiralayabilir.

Mobil uygulama kullanıcıları, Swap’ı kullanarak jetonları diğer kriptolarla değiştirir ve ayrıca jetonlarını ve NFT’lerini yerleşik Cüzdan’a yatırabilir.

STEPN uygulaması, NFT spor ayakkabı ticareti, para basma ve kiralama işlemleri için küçük vergiler talep edebilir. Aynı zamanda, gelirin çoğu platform kullanıcıları tarafından kazanılmaktadır. Kârın bir kısmı Karbon Kaldırma Kredilerinin satın alınmasına gidiyor.

GST’nin sınırsız kaynakları vardır ve bir kullanıcı Solo veya Arka Plan Modunda hareket ettiğinde kazanılabilir

Likidite sağlamak için 60.000.000 GST oluşturuldu;

  • 20.000.000 GST (SPL) ve 20.000.000 GST (BEP20) basılarak Orca, Raydium ve Pancakeswap’ın likidite havuzuna eklendi.
  • Solana ve BNBChain arasında zincirler arası köprü amacına hizmet etmek için 10.000.000 GST (SPL) ve 10.000.000 GST (BEP20) oluşturuldu ve Binance’de kilitlendi.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız.

Yorum yapın