1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Güldür Güldür’ün yeni sezon finali gümbür gümbür geliyor!

Beşiktaş Kültür Merkezinin yapımcılığında, Ali Sunal’ın sunduğu ve her zaman güldürme garantili olan Güldür Güldür Show’un yıldızların evinize konuk olacağı sezon finali fragmanı yayınlandı. Gerek güldüren gerek düşündüren bir sezon finali karşımıza çıkıyor. Eğlenceli bölümü ile Güldür Güldür Show Cumartesi günü saat 22.00’da Show Tv’de.

Sezon finali fragmanına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Güldür Güldür Show Nedir?

Güldür Güldür, Ali Sunal’ın sunduğu ilk sezonu Fox’ta, 2. sezonundan itibaren ise Show Tv’de yayınlanan eğlence programı. Eskiden her hafta, şimdilerde ara ara konukların yer aldığı programda çeşitli skeçler yer almaktadır. Program içerdiği eğlenceli içerik sayesinde herkes tarafından sevilen bir seri haline gelmiştir. Çokça seyredilen bu program 2010-2011 yıllarında 5’er Beşer ve İnsanlar olarak yayınlandı fakat bitirildi. Yeni Güldür Güldür Show ise 27 Şubat 2013’de çıkmıştır. Çıktığı zaman da çok beğenilen program günümüzde hala devam etmekte olmakla birlikte hala çıktığı zamankiler kadar komiktir. Eğer hiç izlemediyseniz bi’ göz atmanını şiddetle öneririz

Ali Sunal’ın eğlenceli sunumu ve Güldür Güldür ekibinin efsane oyunculuğu ile ekranların vazgeçilmez programlarından olan Güldür Güldür, bu sezon da eğlenceyi ve farkındalığı skeçlerinden eksik etmedi. Gerek yapılan zekice göndermeler gerek komik espriler programın her bölümünde baş gösterdi. Aralarında siyasi göndermeler olan bölümler, bazı kesimler tarafından tepki görsede; genel olarak toplumun her kesimine hitap eden bir program olduğunu söyleyebiliriz. Kuşum Aydın da aralarında olmak üzere bir sürü yılıdz ünlünün konuk olduğu ve Güldür Güldür ekibinin sürprizlerle dolu bölümü dokuzuncu sezon finali ile ekranlarda yer alacak. Uzun yıllardır insanları eğlendiren bu yapım bu bölümde de yine izleyicilerin yüzünden gülümsemeyi eksik etmeyecek.

Yorum yapın