1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Gzuz Kimdir? Gerçek Adı Ne? 187 Strassenbande Grubu!

Çakal ile Gostoso şarkısı ile merak edilen Gzuz kimdir, nereli, Gzuz rap, 187 Strassenbande grubu ve Gzuz kaç yaşında? gibi sorular merak edilmeye başlandı. Özellikle Gostoso şarkısı ile merak edilmeye başlayan Alman rapçi hakkındaki işte merak edilenler..

Gzuz Kimdir? Kaç Yaşında?

29 Haziran 1988 yılında Almanya’nın Hamburg şehrinde doğan Alman rapçi şuan 34 yaşındadır. Alman rapçinin Çakal ile beraber çıkardığı Gostoso şarkısı ile Gzuz kimdir gibi sorular sorulmaya başlandı. Gerçek adı Kristoffer Klauß olan rapçi sahne adını Gzuz olarak kullanıyor.

Emirhan Çakır Kristoffer Klauß
Çakal Gzuz

Gzuz 187 Strassenbande Grubu

Gzuz 187 Strassenbande grubu
Gzuz 187 Strassenbande grubu

2006 yılında kurulan 187 Strassenbande gurubunun üyesi olan Gzuz grubu ile 2008 yılında ECHO En İyi Ulusal Hip Hop/Urban Sanatçısı ödülüne aday gösterildi. Grubun üyeleri Gzuz, Sa4, Mosh36, Bonez MC, Jambeatz, Maxwell, AchtVier, LX ve Hasuna olarak toplam dokuz kişiden oluşmaktadır. Grup çoğunlukla Hamburg şehrinde yaşayan Alman rapçilerden oluşmakta ve grubun aktifliği halen sürmektedir.

Gzuz Sosyal Medya

Sosyal medyayı aktif kullanan Alman rapçinin instagramda 2milyon 600bin takipçisi bulunmaktadır. İnstagram kullanıcı adı ise gzuz187_official dir.

Siz Alman rapçi Gzuz hakkında ne düşünüyorsunuz? Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın