1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Hakime Dizisi Başlamadan Bitiyor Mu? Şaşıracaksınız!

Hakime Hanım ATV’de yayınlanması beklenen yeni hukuk dizisi. Başrolünde hakime rolünde Vahide Perçin’in oynadığı dizinin iddialı bir yapım olacağı kesin gözüyle bakılıyor. Ancak dizi daha başlamadan oyuncuların belirlenmesi konusunda çeşitli sıkıntılar yaşamaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova’dan sonra Perçin ekranlara bir buçuk sene ara vermişti. Bir buçuk yılın ardından flaş bir başrolle ekranlara dönmeye hazırlanan Vahide Perçin ve dizisi bu oyuncu değişikliklerinden etkilenmeyebilir. Ancak şimdiden birkaç oyuncunun kadrodan çıkması da teknik ekibi zor durumda bıraktı.

Sahnelerle İlgili Sorunlar

Hakime Hanım dizisi çekimleri çoktan başladı. Ama çekimler başlar başlamaz dizi ile ilgili talihsizlikler de konuşulmaya başlandı. Dizi ne yazık ki aksilikler yaşamaya devam ediyor. Önce bazı sahnelerin beğenilmemesi nedeniyle yeniden çekileceği haberi geldi. Daha sonra ise senaryoda ciddi bir değişiklik yapılması kararı alındı. Üstüne de dizinin yönetmeni değişti.

Dizinin yeni yönetmeni ise Murat Saraçoğlu oldu. Yeni yönetmen şimdiye kadar çekilen her şeyi değiştirip yeniden çekmeye karar verdi. Bu sırada bazı oyuncular dizinin kadrosundan ayrılmak istediğini belirtti. Bütün bu değişiklikler dizinin gidişatını olumsuz etkiliyor. Çekimler devam etse de dizinin toparlanması ve bazı sahnelerin yeniden çekilmesi için ciddi anlamda değişikliklere ihtiyaç var.

Kaan Yıldırım Diziden Ayrıldı

Başka bir önemli değişiklik ise dizinin kadrosunda yer alan ve başrollerden birisi olan Kaan Yıldırım konusundaki belirsizlik oldu. Oyuncunun projede yer aldığı kesin kabul ediliyordu. Ama kendisi de henüz görüşmelerin devam ettiğini ve karar vermediğini belirtmişti.

 Oyuncunun bu sözleri özellikle onu dizide görmeyi bekleyen hayranları ve takipçilerini şaşırtmıştı. Ancak son gelişme de diziye bir darbe daha vurdu. O da Kaan Yıldırım Hakime Hahım projesinden tamamıyla ayrıldı. Bu durumun kesinleşmesi de kadroyla ilgili yenilikler yapılmasını gerektirdi.

Oyuncu Değişiklikleri Devam Ediyor

Kaan Yıldırım’dan sonra dizinin bir diğer başrolü olan Cem davran da diziden ayrıldığını açıkladı. Bu durum da dizinin kadrosunun yenilenmesini gerektiriyor. Kadro büyük oranda belirlenmişken bu şekilde değişikliklerin yapılması izleyenleri şaşırttı. Dizinin ne zaman yayına gireceğini merak eden vahide Perçin hayranları da ne yazık ki bir süre daha beklemek zorunda kalacak. Çünkü Hakime Hanım dizisinin her anlamda ciddi bir toparlanmaya ihtiyacı var. Toparlanmanın gerçek anlamda ne zaman tamamlanacağı ve dizinin ne zaman yeniden çekime başlayacağı konusunda d henüz kesin bir bilgi verilmedi. Bakalım bu denli değişikliklerden sonra dizi hakkında yeni bir karar alınacak mı?

Vahide Perçin’in Şansızlığı

Vahide Perçin bir buçuk sene sonra ekranlara yeniden gelmeyi beklerken üst üste böyle sorunlar yaşayınca şanssız bir döneme girmiş oldu. Şu an için başrolünde oynayacağı dizinin büyük bir bölümüyle ilgili ciddi eksiklikler söz konusu. Hem hikâyenin hem de kadronun yeniden toparlanmaya ihtiyacı var. Bu toparlanma ve eksikliklerin giderilmesi süreci de daha uzun sürebilir ve başka sıkıntılar ortaya çıkabilir.

Hakime hanım Hangi Kanalda Oynayacak?

Hakime Hanım dizisi ATV’nin bu yaz ekrana getirmeyi hedeflediği hukuk dizilerinden birisiydi. İçimizdeki Ateş dizisi de benzer bir konuyla ekranlara aynı kanalda geldi. Ancak o dizinin de ilk bölümünün istenen reytinge ulaşamadığı belirtiliyor. Kanalın bu talihsizliklerin üstesinden gelmek için nasıl bir politika izleyeceği de merak ediliyor. İçimizdeki Ateş de oldukça iddialı bir proje olarak başladı ama bakalım reyting seviyelerini yukarı taşımayı başarabilecek mi?

Yorum yapın