1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Hande Erçel Boy Kilo Yaş? Hande Erçel Kimdir? Yeni Dizisi?

Arama motorlarında güzel oyuncu Hande Erçel‘in boy, kilosu, dizileri, yaşı, yeni dizisi burcu ve yeni sevgilisi oldukça merak ediliyor. Sİzler için bu makalemizde kendisi hakkında merak edilenleri cevaplıyoruz.

Hande Erçel, Aşk Laftan Anlamaz, Güneşin Kızları ve Siyah İnci gibi televizyon dizilerindeki rolleriyle tanınan oyuncu birçok kişi tarafından takip ediliyor. Üstün performansları nedeniyle Türkiye’de ve dünyanın geri kalanında büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.

Altın Kelebel Ödülü Hande Erçel!

2019 Altın Kelebek Ödülleri’nde de ‘Yılın En İyi Kadın Oyuncusu’ seçildi. Erçel’in başarısı, onu Türkiye’nin ve dünyanın en popüler ve başarılı aktrislerinden biri haline getirdi. Sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine sahip ve birçok gence ilham kaynağı olarak görülüyor. Şu anda sektördeki en çok aranan aktrislerden biri. Hande Erçel, çıkış yaptığı andan itibaren kariyeri yükselen yetenekli ve başarılı bir oyuncudur. Hayranları onun gelecekteki projelerini sabırsızlıkla bekliyor ve onlar için neler hazırladığını görmek için sabırsızlanıyor. 2020, 2021 ve 2022 Hande Erçel’in trend olduğu önemli yıllardır.

Hande Erçel
Hande Erçel

Hande Erçel Kimdir? Kaç Yaşında?

24 Kasım 1993 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir. Hande Erçel 2023 yılı itibari ile 29 yaşındadır. Oynamış olduğu dizilerde güzelliği ile dikkat çekmiş ve çoğu kişi tarafından tanınır hale gelmiştir.

Hande Erçel Boyu Kilosu? Boy Kilo?

Hande Erçel Boyu Kilosu Boy Kilo
Hande Erçel Boyu Kilosu? Boy Kilo?

Hande Erçel’in uzun boyu ve fit vücudunun olması ile kendisinin boyu kilosu çok merak ediliyor. Güzel oyuncunun boyu 1.76cm’dir. Kilosu ise 50kg ağırlığındadır.

Eski Kilosu?

2017 yılı Hande Erçel’in kilo aldığı yıldır. 2017 yılında Hande Erçel’in kilosu basına yansımış ve magazin dünyasının konuşulan konularından biriydi.

Hande Erçel Hangi Burç? Burcu Ne?

24 Kasım doğumlu olan Hande Erçel’in burcu ise Yay’dır.

Aslen Nereli?

Kendisi Balıkesir Bandırma doğumludur.

Sevgilisi Var Mı?

Son zamanlarda adı ne kadar Kaan Yıldırım ile anılmış olsa da bu iddialar doğru değildir. Hande Erçel’in yeni sevgilisinin Bahçeşehir Koleji forması giyen Kartal Özmızrak ile beraber olduğu konuşulmaya başlandı. Bu ilişkinin kısa bir arkadaşlık sonrasında aşka dönüştüğü öğrenildi.

Hande Erçel ve yeni sevgilisi Kartal Özmızrak
Hande Erçel ve yeni sevgilisi Kartal Özmızrak

Hande Erçel Biyografisi

 • Kimdir? : Sinema, dizi oyuncusu.
 • Doğum tarihi : 24.11.1993
 • Kaç yaşında? : 29 (2023 yılı itibari ile)
 • Nereli? : Balıkesir, Bandırma.
 • Burcu ne? : Hande Erçel Yay burcudur.
 • Boyu kaç? : 1,76 cm
 • Kilosu kaç? : 50kg
 • Sevgilisi kim? : Kartal Özmızrak olduğu konuşulmaktadır.
 • Mesleği ne? : Oyuncu (Aktris)
 • İnstagram hesabı : handemiyy kullanıcı adı ile 29.8 milyon takipçisi mevcuttur.
 • Twitter hesabı : HandeErcel kullanıcı adı ile 600k takipçisi vardır.

Çocuğu Var Mı?

Hayır Hande Erçel hiç evlenmedi ve çocuğu yok. Ancak Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel reklamcı Caner Yıldırım ile evlenmiştir. Ve bu evlilikten 2019 yıllarında bir kız çocukları oldu. Dolayısı ile Hande Erçel’in kızı yoktur, ablasının bir kızı vardır ve bu karıştırılmaktadır.

Hande Erçel Nerede Yaşıyor?

Oyuncu olana dek Balıkesir – Gönen’de yaşayan Hande Erçel ünlü olduktan sonra hayelleri gerekçesi ile İstanbul’a taşınmıştır.

Hande Erçel Yeni Dizisi 2023

Yakında ekranlara dönmesi beklenen güzel oyuncunun FOX TV ekranlarında İki Yabancı dizisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hande Erçel Annesi İçin Şu Fotoğraf İle Notları Paylaşmıştı..

Hande Erçelin annesi
Hande Erçelin annesi

Bu yazımızda Hande Erçel kimdir, kaç yaşında, nereli, burcu ne, boyu kilosu ve özel hayatı ile ilgili bilgileri vermeye çalıştık. Umarız makalemiz hoşunuza gitmiştir.

Yorum yapın