1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Heets Amber Tadı Ve İncelemesi!

Heets Amber, IQOS elektronik sigara cihazlarında kullanılan tütün çubuğu seçeneklerinden biridir. Kendine has aroması ve tadı ile yoğun şekilde tercih edilen Heets Amber, geleneksel sigaraları tadına benzerliği ile dikkat çeker.

Heets Amber Özellikleri

Heets Amber, tıpkı IQOS cihazları gibi Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve kullanıcılara sunulan bir tütün çubuğudur. Ceviz aroması ve hafif odunsu tadı ile öne çıkar. Kavrulmuş bir tütün karışımı olarak tanımlanan bu ürünün özellikleri şu şekildedir:

·         Bir pakette 20 adet bulunur.

·         Her bir çubuk 4 cm uzunluğa sahiptir.

·         Silindirik yapıda olup, geleneksel sigara ile benzerlik gösterir.

·         Duman ve kül üretmez.

·         Geleneksel sigaraların içerisinde yer alan zararlı kimyasalları içermez.

·         15 nefeslik bir kullanım deneyimi sunar.

·         Kullanım süresi ortalama 5 dakikadır.

·         Paketi, turuncu renge sahiptir.

Turuncu paketi ile dikkat çeken Heets Amber, IQOS cihazlarında kullanılır. Sahip olduğu aromalar ve tatlar, Kırmızı Marlboro ile büyük bir benzerlik gösterir. Üzerinde açık şekilde yazan FROM MARLBORO yazısı da bunu net şekilde gösterir.

Heets Amber

Duman yoğunluğu, sertlik, aroma ve tat bakımından Marlboro sevenlerin beklentilerini rahatlıkla karşılayacak bir tütün çubuğu seçeneğidir. Ancak Marlboro’nun ağır kokusu bu üründe bulunmaz. Ayrıca duman olmadığından dolayı söz konusu kokunun ele veya ağıza sinmesi gibi olumsuzluklar da yaşanmaz. Bu yönü ile Marlboro deneyimini daha kaliteli hale getiren bir ürün olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır.

IQOS cihazlarının çalışma prensibi, bu tütün çubuğunun olumlu etkiler oluşturmasının temel nedenidir. Kullanımı sırasında herhangi bir yanma olayının olmaması, duman ve katran oluşmaması, sağlık açısından zararlı etkilerin büyük oranda engellenmesini sağlar. Tüm Heets ürünleri için https://www.esigarafiyati.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Heets Amber Nasıl Kullanılır?

Heets Amber, kullanımı kolay bir üründür. Genel itibariyle diğer tütün çubukları ile benzer bir kullanıma sahiptir. Bunun için ilk olarak uygun IQOS modeli cihaza sahip olunması ve cihazın da kullanıma hazırlanması gerekir.

Kullanıma hazır olan cihaza bir adet Heets Amber çubuğu yerleştirilir. Yerleştirilirken filtre kısmının dışarıya, tütün kısmının ise içe gelmesine özen gösterilir. Son olarak cihaz düğmesinden açılarak söz konusu tütün çubuğunun keyfi çıkarılabilir.

Yorum yapın