1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

How I Met Your Mother dizisi kaç sezon kaç bölüm?

How I Met Your Mother dizisi kaç sezon kaç bölüm?
0

Yayın hayatına 19 Eylül 20005 tarihinde başlayıp, 31 Mart 2014 tarihinde final yapan dizinin 9 sezonu ve 208 bölümü bulunmaktadır. Türü Durum Komedisi olarak geçen How  I Met Your Mother dizisinin bölümleri yaklaşık 20 dakika sürmektedir ve izleyicisini sıkmadan ve bolca güldüren eğlenceli bir dizidir.

Özellikle ilk 3 sezonun mükemmel olduğunu ve sizleri güldürmeyi başarabileceğini düşünüyoruz. Diziyi izlemenizi mutlaka öneriyoruz pişman olmayacaksınız. Dizide bölümlerin yaklaşık 20 dakika sürmesi ile diziyi sıkılmadan izleyebileceksiniz. Özellikle Barney karakterine bayılacaksınız..

Sizlere dizi hakkında küçük bir bilgi vermek istiyoruz, dizide geçen karakterlerin aslında gerçek insanlara dayandığı söylenilmektedir. Ve dizide geçen internet sitelerinin gerçek olduğu ve aralarında hala kullanıma açık siteler olduğu bilinilmektedir.

Bu yazı ilginizi çekebilir: After Life Dizisinin Final Sezonu 14 Ocak 2022 Tarihinde Netflix’te! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

How  I Met Your Mother Dizisinin Konusu Nedir?

Ted Mosby 2030 yılında çocuklarına anneleri ile tanışmasının uzun hikayesini anlatıyor. Hikaye’ye daha anneleriyle tanışmadan ki 2005 yılındaki gençlik hikayelerinden başlayan Ted Mosby, beş kişiden oluşan arkadaş grubuyla eğlenceli maceralarına konuk oluyoruz.
İmdb Puanı ; 8.3

How I Met Your Mother Oyuncuları Ve Karakterleri ;

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris, 15 Haziran 1973 tarihinde Abd’nin New Mexico eyaletinde dünyaya gelmiştir. Dizi’de Barney Stinson karakterini canlandırdı.

Cobie Smulders

Cobie Smulders, 3 Nisan 1982 tarihinde Kanada’nın Vancouver kentinde dünyaya geldi. Dizi’de Robin Scherbatsky karakterini canlandırdı.

Josh Radnor

Josh Radnor, 29 Temmuz 1974 tarihinde Abd’nin Ohio eyaletinde dünyaya gelmiştir. Dizide Ted Mosby karakterini canlandırdı.

Jason Segel,

Jason Segel, 18 Ocak 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Abd’nin Kaliforniya eyaletinde dünyaya gelmiştir. Dizide Marshall Eriksen karakterini canlandırdı.

Alyson Hannigan

Alyson Hannigan, 24 Mart 1974 tarihinde Abd’nin Washington kentinde dünyaya gelmiştir. Dizide Lily Aldrin karakterini canlandırdı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap