1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

I Am Legend 2 Geliyor: Will Smith ve Michael Bakari Jordan Başrolde!

Will Smith, I Am Legend’in devam filminde Michael Bakari Jordan ile birlikte Robert Neville rolüne geri dönüyor. Bir önceki film uyarlamasını yazan Oscar ödüllü Akiva Goldsman, I Am Legend’in devam filmi için geri dönecek ve Smith ve Jordan ile birlikte yapımcılık yapacak. 

Will Smith, yeni I Am Legend projesinin açıklanmasından kısa bir süre sonra orijinal filmin manzarasının bir görüntüsünü de Instagram’da paylaştı ve Jordan’ı da etiketledi.

Will Smith  Michael Bakari Jordan I Am Legend

Deadline, Black Panther ve  Creed filminin yıldızı Michael B. Jordan’ın da rol alacağı ve yapımcılığını üstleneceği I Am Legend devam filminde Will Smith’in yapımcılığa geri döndüğü ve başrolde olduğu haberini paylaştı. Will Smith ve Michael B. Jordan ilk kez bir filmde birlikte başrol oynayacaklar. Şu anda bir yönetmen veya bir çıkış tarihi için bilinen bir açıklama yok.

I Am Legend 2‘nin ne zaman vizyona gireceği hakkında bir bilgi yok. Daha yolun başında olan filmin çıkış tarihi için bir süre daha beklememiz gerekecek. Orijinal film 2007’de gösterime girmişti ve dünya çapında 585,4 milyon dolar hasılat yapmıştı.

I Am Legen 2 filminin oyuncuları

Will Smith I Am Legend 2

Will Smith, 25 Eylül 1968 tarihinde Abd’nin Pensilvanya eyaletine bağlı olan Philadelphia şehrinde dünyaya gelmiştir.

Michael Bakari Jordan I Am Legend2

Michael Bakari Jordan, 9 Şubat 1987 tarihinde Abd’nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan Santa Ana şehrinde dünyaya gelmiştir.

Siz I Am Legend 2 filminin çıkışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum yapın