1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

iShowSpeed Kimdir? YouTube Yayıncısı Kaç Yaşında, Nereli? (Tüm Bilgiler)

YouTube yayıncısı iShowSpeed bu aralar sık sık sosyal medyada gündeme gelmeye başladı. Bu aralar çoğu kişi tarafından İshowspeed kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç cm, nerde yayın yapıyor ve gerçek adı merak ediliyor.

İshowspeed geçtiğimiz günlerde cansız mankenle sevgili olduğunu söylemişti. Yakın zamanda ise bir futbol maçında yaptıklarıyla izleyenleri güldürmeyi başardı. Şimdi gelelim İshowspeed hakkında merak edilenler..

İshowspeed Kimdir? Kaç Yaşında?

21 Ocak 2005 tarihinde ABD'nin  Ohio eyaletine bağlı olan Cincinnati kentinde dünyaya gelmiştir. Şuan 17 yaşında olan YouTube yayıncısının YouTube platformunda 11milyon 400bin abonesi bulunmaktadır. İnstagramda ve YouTube'da İshowspeed olarak bilinen yayıncının gerçek adı ise Darren Watkins'dir.
iShowSpeed (Darren Watkins)

21 Ocak 2005 tarihinde ABD’nin  Ohio eyaletine bağlı olan Cincinnati kentinde dünyaya gelmiştir. Şuan 17 yaşında olan YouTube yayıncısının YouTube platformunda 11milyon 400bin abonesi bulunmaktadır. İnstagramda ve YouTube’da İshowspeed olarak bilinen yayıncının gerçek adı ise Darren Watkins‘dir.

İshowspeed nerede yaşıyor? Kendisi Amerika’nın Cincinnati kentinde yaşamaktadır.

iShowSpeed boyu ve kilosu kaç? 1,78 boyunda olduğunu söyleyen Darren Watkins’in kilosu ise 61’dir. Ve kendisi kova burcudur.

ishowspeed futbolcu mu? Kendisi futbolcu değil, YouTube yayıncısıdır.

ishowspeed yayıncı
iShowSpeed in gerçek adı Darren Watkins dir

YouTube platformu üzerinde açtığı yayınlarda izleyicileri komik ve sempatik tavırlarıyla güldürmeyi başararan İshowspeed bu sayede ünlenmeyi başarmıştır.

İşte iShowSpeed in futbol maçındaki komik hareketleri

İshowspeed Hangi Oyunları Oynuyor?

Darren Watkins YouTube platformunda NBA 2K21, Fortnite, Roblox, Fall Guys: Ultimate Knockout ve FİFA2022 gibi oyunları oynamaktadır.

İshowspeed YouTube

ishowspeed nereli
iShowSpeed kimdir

YouTube platformunda IShowSpeed adında kanalı olan yayıncı YouTube platformuna ilk olarak 21 Mart 2016 yılında atmıştır. YouTube’a ilk videosunu 21 Kasım 2017 tarihinde henüz 13 yaşındayken atmıştır. Şu ana kadar YouTube’da 822 milyon üzerinde izlenmeyi başaran yayıncı sık sık canlı yayın yapmaya devam ediyor.

YouTube hesabında 11milyon aboneye 3 Eylül 2022 tarihinde yayın içerisindeyken ulaşmıştır. Buradan da görüldüğü üzere kitlesi hızla artmaktadır. Yakın zamanda bir futbol maçında yaptığı sempatik hareketleriyle ilgi çekmeyi başarmıştır.

iShowSpeed Football
iShowSpeed futbol maçı

3 ay önce YouTube’da çıkardığı IShowSpeed – Ronaldo [SEWEY] şarkısı 20 milyon izlenmiş ve 1 milyon like almıştır.

İshowspeed İnstagram

İnstagram üzerinde 4milyon 400binin üzerinde takipçisi bulunuyor. Komik tavırlarıyla ilgi çeken ve sevilen yayıncının instagram kullanıcı adı ise ishowspeed‘dir.

Twitter

Kendisinin 933k civarında Twitterde takipçisi bulunmaktadır. Twitter kullanıcı adı ise ishowspeedsui‘dir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Alttaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum yapın