1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Junko Furuta Kimdir? Junko Furuta Olayı Nedir? (İşte Tüm Bilgiler)

Bu hikaye, 1988 yılında kaçırılan, tecavüze uğrayan, 44 gün boyunca cehennem gibi işkence gören ve sonunda 44 gün sonra dört erkek tarafından son derece acımasız bir şekilde öldürülen 17 yaşındaki Japon kızı Junko Furuta hakkındadır.

Junko Furuta Kimdir? Doğum Tarihi Nedir?

Junko Furuta, 18 Ocak 1971 Misato, Saitama, Japonya doğumludur. Kendisi 4 Ocak 1989, Adachi, Tokyo, Japonya’da 17 yaşında ölmüştür.

Junko Furuta, Japonya’daki Saitama Yashio-Minami Lisesi’nde okuyan 17 yaşında bir kızdı. Tıpkı diğer normal öğrenciler gibi, Junko’nun da gerçekleştirmek istediği kendi özlemleri ve hayalleri vardı. Sadece bu değil, hatta tüm sınıf arkadaşları tarafından sevildiği başka iyi nitelikleri de vardı. Ne sigara ne de içki alışkanlığı vardı.

Junko Furuta Olayı Nedir?

Junko’nun hayatının son 44 gününde çektiği acıyı kimse hayal bile edemez. Her şeyden önce, dört liseli çocuğun tüm bu insanlık dışı eylemleri yapıyor olması daha da sarsıcı ve rahatsız ediciydi! Hiroshi Miyano, Nobuharu Minato, Kamisaku Jo ve Yasushi Watanabe bu korkunç suça karışan dört erkektir.

Junko Furuta çok güzeldi. Ondan hoşlanan bir çocuk Hiroshi Miyano vardı. Teklifiyle Junko’ya gitti ama Junko bu teklifi önceden reddetti. Hiroshi, onu öfkelendiren bu reddi kaldıramadı ve ondan intikam almaya karar verdi.

25 Kasım 1988’de Junko yarı zamanlı işinden bisikletiyle eve dönerken, yanından rastgele bir çocuk geçti ve onu düşürdü. Miyano ona yardım ediyormuş gibi yanına gitti. Ancak kısa sürede ve Junko ne olduğunu anlamadan Miyano, üç arkadaşıyla birlikte Junko’yu kaçırdı

Kendisi 44 gün boyunca şiddete ve işkenceye maruz kalarak 4 Ocak 1989 yılında vefat etmiştir. Ölüm nedeni raporlarda travmatik şok olarak geçmektedir.

Yorum yapın