1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Kate Linn Kimdir? Kate Linn Nereli? Tüm Bilgiler (Biyografi)

2013 yılının ortalarında müzik kariyerine başladığı bilinen başarılı şarkıcı Kate Linn Romanya doğumludur. Aynı zamanda Kate Linn’in üvey babasının Türk olduğu bilinmektedir. Peki Kate Linn kimdir, kaç yaşında? İşte Kate Linn hakkında merak edilenler..

Kate Linn Kimdir? Kaç Yaşında?

Kate Linn kimdir, nereli?
Kate Linn

27 Mart 1997 yılında Romanya’da dünyaya gelen başarılı şarkıcı Kate Linn’in burcu ise koç‘tur. Şuan 25 yaşında olan Romanyalı şarkıcı 2015 yılında mini bir konser için Türkiye’ye gelmiştir. Türk yemeklerini çok sevdiğini söyleyen Kate Linn tatlılarıda çok sevdiğini söylemeden geçmemişti.

Şarkıları

Kate Linn’in ilk şarkısı Ring My Bell‘dir. 2013 yılında henüz 16 yaşındayken bu şarkıyı çıkarmış ve ilk adımını bu şarkı ile atmıştır. Youtube’da en çok dinlenen şarkıları ise, Your Love (82 milyon), Zaynah (21 milyon) ve Thunderlike (41 milyon) şarkılarıdır.

Gerçek Adı

Pek bilinmese gerçek adının Cătălina Ioana Oteleanu olduğu bilinmektedir. Bu ismi google görselde arattığımızda karşımıza Kate Linn’in fotoğrafları çıkıyor ve bunun doğru olduğunu kanıtlıyor.

Kıbrıs Konseri

2018 yılında UKÜ 20. bahar şenlikleri kapsamında Brianna, Cira ve Kate Linn Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Amfi tiyatrosunda konser vermişlerdi.

Kate Linn İnstagram

İnstagramda katelinnofficial kullanıcı adıyla 38k takipçisi bulunmaktadır. İnstagramı aktif bir şekilde kullanan Romanyalı müzistenin Twitter hesabının olup olmadığı bilinmiyor.

Yorum yapın