1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in Aynı Projede! Aşkı Memnu Yeniden mi Başlıyor!

İki başarılı oyuncu Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, birkaç yıl önce Aşk-ı Memnu dizisine oynamışlardı. Sevilen dizi karakterleri Behlül ve Bihter çok uyumlu görülmüştü. Dizi 2008’den 2010’a kadar iki sezon boyunca Kanal D’de ekranda yer aldı.  Halit Ziya Uşaklıgil’in romanından uyarlanan dizinin Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu senaristliği üstlenmişti. Yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı bu dizi yıllardır hafızalardan kaybolmadı.

Aslında dizi tekrar tekrar ekrana geldi. Diziyi sevenler, merakla izlemeye devam etti. 79. bölümde sona eren dizinin final günü 24 Haziran’dı. Bihter’in ölüm yıl dönümü hala hatırlanıyor. Aşk-ı Memnu’nun sıkı takipçileri tarafından unutulmamış.

Bihter karakterini Beren Saat, Behlül karakterini ise Kıvanç Tatlıtuğ oynadı. Hayranlarından gelen yoğun talep karşısında bir araya gelecekler.  Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da  Aşk-ı Memnu ilgi görmüştü. 12 yıl sonra ikili, Netflix’te çekilecek bir filmde oynayacak. Bir süredir aynı projede yer alacaklarının haberi medyada yer alıyordu.  Her iki oyuncunun da sevenleri gelişmeleri yakından takip ediyor. Ancak sosyal medyada dikkat çekici durumlar bulunuyor. Sıkı izleyciler, sevilen iki oyuncunun tekrar bir projede göreceklerine sevindiler. Ama yabancıların bu duruma çok sevinmesi sosyal medyada gözden kaçmadı.

Bihter karakterini Beren Saat, Behlül karakterini ise Kıvanç Tatlıtuğ oynadı. Hayranlarından gelen yoğun talep karşısında bir araya gelecekler.

Sosyal medyada çelişkili bir durum görülüyor.  Yerli sevenlerin heyecanı yabancı sevenlere göre daha az oldu. İki oyuncu Aşk-ı Memnu dizisiyle ekranlarda boy gösterdi. Sosyal medyada ve magazin programlarında yan yana anılıyordu. Bu yüzden bazı izleyicilerde heyecan yaratırken, bazılarında aynı etki oluşmadı. Fakat şu anda iki oyuncunun oynayacağı filmden görüntüler bulunmuyor. Ama bazı sahnelerin İstanbul’da çekileceğini biliniyor.  Tatlıtuğ’un açıklamasına göre New York kentinde de çekileceği ön görülüyor. İkilinin hakkında yapılan yorumlar, yabancıların ilgisi dikkat çekti…

İçindekiler

Beren Saat Kimdir?

Beren Saat 26 Şubat 1984’te dünyaya geldi. Dizi oyucusudur. “Türkiye’nin Yıldızları” yarışmasında ikincilik aldı. Tomris Giritlioğlu’nun dikkatini çekti. Ardından oyunculuğa adım attı.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 yılında Adana’da doğdu. Türk oyuncu ve eski modeldir. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından Best Model of the World ile adını duyurdu.

Yorum yapın