1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Kuzey Güney Oyuncuları! Kuzey Güney Dizisi Hakkında Tüm Bilgiler!

Kuzey Güney Simay kim? Kuzey Güney kadın oyuncuları kimler? Kuzey Güney oyuncuları simay? Kuzey Güney Cemre kimdir? Hapishane oyuncuları? Kuzey Güney neden bitti?

Bu yazımızda başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy’un olduğu bir zamanların en çok izlenen dizisi Kuzey Güney dizisinin oyuncuları hakkında bütün bilgileri veriyoruz. Şimdi sizleri oyalamadan merak ettiklerinizi cevaplayalım. En altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Kuzey Güney Dizisi Kaç Bölüm Kaç Sezon? Kuzey Güney Neden Bitti?

2011-2013 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Kuzey Güney dizisi toplam olarak 2 sezon ve 80 bölümdür. Dizi 26 Haziran 2013 yılında senaryo gereği final yapmıştır.

Kuzey Güney Oyuncuları Ve Karakterleri!

Aşağıda, 2011 ve 2013 yılları arasında en çok izlenen Türk dizisi olan Kuzey Güney dizisinin oyuncuları hakkında genel bilgileri bulabilirsiniz. Kuzey Güney kadın oyuncuları ve erkek oyuncuları hakkında bütün bilgiler aşağıdadır. Dikkat bu kısımda spoiler olabilir!

Kıvanç Tatlıtuğ – Kuzey Tekinoğlu

Kuzey Tekinoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ – Kuzey Tekinoğlu

27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelen başarılı oyuncu şuan 39 yaşındadır. Kuzey Güney dizisinde başrol olarak Kuzey Tekinoğlu karakterini canlandırmıştır. Tecrübeli oyuncu adeta karaktere bürünerek karakteri yaşamıştır. Kuzey Tekinoğlu karakteri sinirli ve eğlenceli yapısıyla ülkemizde en çok sevilen karakterlerdendir.

Buğra Gülsoy – Güney Tekinoğlu

Güney Tekinoğlu
Buğra Gülsoy – Güney Tekinoğlu

Buğra Gülsoy kimdir, kaç yaşında? 22 Şubat 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir ve şuan 40 yaşındadır. Kuzey Güney dizisinde Güney Tekinoğlu karakterini canlandırmıştır. Güney Tekinoğlu, Kuzey Tekinoğlunun kardeşidir ve araları çok iyi değildir.

Öykü Karayel – Cemre Çayak

Cemre Çayak Kimdir?
Öykü Karayel – Cemre Çayak

Öykü Karayel kimdir, kaç yaşında? 20 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu şuan 32 yaşındadır. Kuzey Güney dizisinde Cemre Çayak karakterini canlandırmıştır. Cemre Çayak, dizinin başlarında Güney Tekinoğlu ile sevgilidir ama ileride Kuzey Tekinoğluna aşık olacaktır.

Bade İşçil – Banu Sinaner

Banu Sinaner kimdir
Bade İşçil – Banu Sinaner

Bade İşçil kimdir, kaç yaşında? 8 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu şuan 39 yaşındadır. Dizide Banu Sinaner karakterini canlandırmıştır. Banu Sinaner, Güney Tekinoğlu’na aşıktır ve ilerleyen bölümlerde evlenmektedirler.

Hazar Ergüçlü Kimdir? – Kuzey Güney Simay Kimdir?

Kuzey Güney oyuncuları simay kimdir
Hazar Ergüçlü – Simay Canaş

Kuzey Güney oyuncularından Simay Canaş kimdir en çok merak edilenler arasındadır. İşte Kuzey Güney oyuncularından Simay!

Hazar Ergüçlü kimdir, kaç yaşında? 1 Ocak 1992 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin Lefkoşa Türk Belediyesi şehrinde dünyaya gelmiştir. 30 yaşında olan güzel oyuncu Kuzey Güney dizisinde Simay Ergüçlü karakterini canlandırmıştır. Simay Ergüçlü, Kuzey Tekinoğlu ile tanışır ve sevgili olurlar, hatta ilerleyen bölümlerde evleneceklerdir.

Merve Boluğur – Zeynep

Kuzey Güney Zeynep kimdir
Merve Boluğur – Zeynep

16 Eylül 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu şuan 35 yaşındadır. Yakın zamanda Mert Aydın ile evlenmiştir. Kuzey Güney dizisinde Zeynep karakteri ile diziye 11. bölümde dahil olmuştur. Kuzey ve Zeynep dizide sevgili olacaklardır.

Rıza Kocaoğlu – Ali Güntan

Kuzey Güney Ali Güntan
Rıza Kocaoğlu- Ali Güntan

Rıza Kocaoğlu kaç yaşında? 19 Mart 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen başarılı oyuncu şuan 43 yaşındadır. Dizide Ali Güntan karakterini canlandırmıştır. Ali Güntan, Kuzey Tekinoğlu’nun yakın arkadaşı hatta kardeşi gibidir.

Mustafa Avkıran – Sami Tekinoğlu

Kuzey Güney Sami Tekinoğlu kimdir
Mustafa Avkıran – Sami Tekinoğlu

Mustafa Avkıran kimdir, kaç yaşında? 3 Mart 1963 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir ve şuan 59 yaşındadır. Dizide Sami Tekinoğlu karakterini canlandırmıştır. Sami Tekinoğlu, Kuzey ve Güney’in babasıdır.

Turgay Kantürk – Ferhat

Kuzey Güney Ferhat
Turgay Kantürk – Ferhat

Turgay Kantürk kaç yaşında, kimdir? 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelen tecrübeli oyuncu 61 yaşındadır. Dizide Ferhat karakterini canlandırmıştır. Ferhat, Kuzey Tekinoğlu’nun hapishaneden düşmanıdır.

Yorum yapın