1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Loki Dizisi İçinde Beklenmedik Gelişme !

Son zamanlarda en çok konuşulan ve rağbet gören dizilerden biri olan Loki dizi  yeni bir gelişmeyi bünyesine eklemiştir. Marvel yapımının son zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu en popüler yapımlarının başında gelmektedir. İlk sezonu ile büyük bir kitleyi kazanmayı başaran loki 2. sezonu ile ilgili oldukça merak uyandıran haberleri ortaya atmıştır. Dizinin 2. sezonunun piyasaya sunulması ile birlikte karşımıza çıkacak olan düşmanlar oldukça tanıdık olacaktır. Düşmanların yanı sıra Yeni eklenecek karakterler de dizinin seyrini değiştiren etkenler arasında olmakta. İlk sezonun sonunda paralel evrenlerin ortaya çıkışı ile birlikte Kang, Sylvie ve birçok çeşitli loki versiyonunu dizide görmekteyiz. 2. sezonun hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken dizi hakkında gelen iddialar da gün geçtikçe artmaktadır. 2. sezonun gösterime girmesinden itibaren oldukça büyük bir merak uyandıracağı söz konusudur.

Loki Dizisine Superman Mi Geliyor?

Loki dizi

Paralel evrenlerin Marvel sinematik evrenine geçiş yapması ile birlikte birçok karakteri içine eklemiştir. Bundan payını birçok kişinin sevmiş olduğu loki dizisi de almıştır. İlk sezonun sonunda görmüş olduğumuz the conqueror kang’ın haricinde oldukça etkili süper kötüler de eklenecektir. Dizi hakkında yapılan iddialara göre Hyperion ve ekibi 2. sezonda karşımıza çıkabilme iddiaları bulunmaktadır. Superman ile çok fazla benzer özelliğe sahip olan hyperion dizinin kötü karakteri olarak yer alacaktır. Bununla birlikte alperyon karakterine superman’den aşina olduğumuz Henry Cavill hayat verecektir. Cavill’in geziye gelme iddialarına karşı locky dizisi sevenleri büyük merak ile beklemektedir. Daha önce superman ile oldukça büyük başarılar elde eden cavill karşımıza hyperion karakteri ile çıkabilir.

Loki  Dizisi ve İkinci Sezonunda Görülecek Yenilikler

Bir süredir yapılan iddialara göre Loki dizisinin 2 sezonunda karşımıza hyperion karakteri çıkabilmektedir. The Squadron Supreme ekibi olarak dizinin 2. sezonunda sevenlerin karşısına çıkma tahminleri bulunmaktadır. Bu ekip başta hyperion olmak üzere nighthawk, doctor spectrum, power princess ve whizzer karakterlerinden oluşmakta. Hyperion bu ekibin dc evrenindeki Superman karakterinin bire bir aynısıdır. Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Henry Cavill’in hyperionu canlandırması merakla beklenmektedir. Gözler şimdiden loki dizisinin 2. sezonunun yayınlanma tarihine dönmüş durumda.

Yorum yapın