1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Lvbel c5 Boyu Kilosu? Kaç Yaşında, Gerçek Adı Ne, Nereli?

10 Numara şarkısı ile büyük bir patlama yaşayan Lvbel c5 kimdir? Lvbel c5 boyu, kaç yaşında, gerçek ismi ne, nerede yaşıyor ve Lvbel C5 nasıl okunuyor? Gibi sorular merak ediliyor. İşte rapçi Lvbel c5 hakkında merak edilen bilgiler..

Lvbel c5 Kimdir? Kaç Yaşında, Gerçek Adı Ne? (Biyografisi)

10 Numara şarkısı ile büyük bir patlama yaşayan Lvbel c5 kimdir? Kaç yaşında, gerçek ismi ne, nerede yaşıyor ve Lvbel C5 nasıl okunuyor? Gibi sorular merak ediliyor. İşte rapçi Lvbel c5 hakkında merak edilen bilgiler..
Lvbel c5 kimdir? kaç yaşında?

Gerçek adı soyadı Süleyman Burak Bodur Lvbel c5 sahne ismiyle tanınmaktadır. 2000 doğumlu olan Lvbel c5 aslen Sakaryalıdır. Şuan 22 yaşında olan rapci Lvbel c5, 1,87 boyunda ve 95 kg ağırlığındadır.

15 Ekim 2021 tarihinde çıkardığı 10 Numara şarkısı şuan itibari ile 80 milyon izlenmeyi aşmıştır. En büyük patlaması şüphesiz 10 Numara şarkısıdır.

Boyu Kilosu Kaç?

Rapçi Lybel c5’in boyu 1,87cm, kilosu ise 95kg‘dır.

Lybel C5 Aslen Nereli? Yunan Mı?

Kendisi aslen Sakarya’lıdır. Ayrıca İstanbul’da yaşamaktadır. Kendisinin doğum tarihi ve burcu ise bilinmemektedir.

Lybel c5 Sevgilisi Var Mı?

Süleyman Burak Bodur (Lvbel c5)’in şuan sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Ancak eski sevgilisinin instagram hesabının kullanıcı adının zeypla olduğu bilinmektedir. Alt kısıma Lybel c5’in eski sevgilisi zeypla’nın beraber çekildikleri fotoğrafını bırakıyoruz.

Lybel c5 Sevgilisi Var Mı
Lvbel c5 ve eski sevgilisi

Lvbel c5 Nasıl Okunur?

Birçok kişi tarafından Lvbel c5’in nasıl okunduğu merak ediliyor. Lvbel c5 ”Elvibil Ci Fayv” şeklinde okunmaktadır.

Şarkıları

Lvbel c5,İlk çıkışını 9 Temmuz 2021 yılında BATUFLEX ile YouTube’da yayınladıkları Ralli şarkısı ile yapmıştır. Ralli şarkısı YouTube platformunda 57 milyon izlenmeye ulaşmıştır. 15 Ekim 2021 yılında YouTube’da yayınladığı 10 Numara şarkısı ile de bu zamana kadar ki en büyük çıkışını yaşamıştır. Lvbel c5 10 Numara şarkısı YouTube’da 80 milyon izlenmeyi aşmıştır.

Lvbel c5 en son 23 Eylül 2022 tarihinde MOVIE şarkısını çıkarmıştır ve şimdiden 1 milyon izlenmeye yaklaşmıştır. En çok bilinen şarkıları ise 10 Numara, Gelmezsen Gelme, Olsun, 200 Milyar, Ralli ve Gönder Gelsin şarkılarıdır.

Sosyal Medya

Lvbel c5’in instagramda lvbelc5 kullanıcı adıyla 380k takipçisi bulunmaktadır. YouTube’da ise LVBELC5 kanalı mevcuttur ve toplam izlenme sayısı 309 milyondur.

Siz başarılı rapçi Lvbel c5 hakkında ne düşünüyorsunuz? Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın