1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Maraşlı dizisini akıllardan çıkarıcak bir Alina Boz efsanesine hazır olun!

Karıyerinde başarılı işlere imza atmış olan Alina Boz son yılların efsane oyuncularından biri haline geldi. 2013’den beri aktif projelerde olan Alina Boz. Disney Plus ile yaptığı yeni anlaşmaya göre, bir sürü yeni projede yer alacağı gözlerden kaçmadı.

Alina Boz için herhangi bir diziyle masaya oturmamış olmasına rağmen Disney Plus ile sözleşmesi olduğu biliniyor. Ayrıca Disney Plus’un galasında parlayan genç isimlerden biri oldu. İsmi parlayan oyuncunun Dİsney Plus ile yaptığı sözleşmenin detayları ortaya çıktı. Yaşına göre çok iyi bir anlaşma yapan Boz’u yeni Disney Plus projelerinde göreceğize eminiz.

 Oyuncu mütvezı karakteri ile herkesin beğenisini kazandı ayrıca başarılı performansı ile de kendini gösterme fırsatı buldu. Bir Netflix dizisi olan Aşk 101’de “Eda” rolünde olan Alina Boz bir internet dizisinin zorluklarına rağmen oldukça etkileyici bir performans sundu bunun yanında Elimi Bırakma dizisinde“”Azra” rolü de çok etkileyiciydi. Boz’un Disney Plus ile yaptığı sözleşmeye göre 1.5 yıl başka platformda olamayacak. Ve kendisi bölüm başına 50 bin dolar alacak. Çok iyi bir anlaşma yapan oyuncuyu yeni projelerinde başarılar diliyoruz. Ve kesinlikle kendisini başarılı projelerde görmeyi ümit ediyoruz

Kendisi Sezen Aksu’nun müzisyen oğlu ile bir ilişki içinde olduğu gözlerden kaçmıyor. Boz Çağatay Ulusoy’un da yer alacağı “Süslü Korkuluk” projesinden son anda çekilmişti. Bunun gibi birkaç projesi de iptal olan Alina Boz’un, yaptığı sözleşmeye göre yolunda bir sürü yeni projesi var. Başarılı ve yetenikli bir oyuncu olan Alina Boz’un çok güzel işler çıkaracağından eminiz.

Daha kariyerinin başlarında olan Alina Boz’dan kalpleri feth eden bir Disney Plus projesi bekleniyor. Henüz Türkiyede yeni kullanıma açılan Disney Plus projeleri ileriki tarihlerde netleştiricek.

Yorum yapın