1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Margot Robbie’li Barbie Filminin Çıkış Tarihi Ve Oyuncuları Belli Oldu!

Margot Robbie yeni filmi Barbie ile büyük ilgi görüyor, çıkış tarihi ve oyuncu kadrosu belli olan filmin ilk görüntüsü Warner Bros. tarafından paylaşıldı.

Las Vegas’ta yapılan CinemaCon etkinliğinde, dünyaca ünlü yapımcılar yeni film duyurularını yaptı. Büyük ilgi gören filmlerden biri Warner Bros’un daha önceden duyurduğu Barbie filmi oldu.

Warner Bros, Barbie filminin oyuncu kadrosunu ve çıkış tarihini açıkladı. Filmin başrolünde ünlü oyuncu Margot Robbie bulunuyor.

Filmin duyurusunu yapan Warner Bros, Margot Robbie‘nin Barbie karakterindeki bir fotoğrafını yayınladı. Avustralyalı aktör, yaza hazır mavi beyaz bir kıyafetle pembe üstü açık bir arabanın sürücü koltuğunda otururken görülüyor.

Margot Robbie'li Barbie Filminin Çıkış Tarihi Ve Oyuncuları Belli Oldu!

Margot Robbie’nin hayranları, oyuncu kadrosunu alkışlıyor, ayrıca Robbie’nin yelpazesini övüyor ve buradaki görünümünü DC’den Harley Quinn olarak gösterdiği performansla karşılaştırıyor. Hayranlar Barbie rolü için Margot Robbie’den başkasını düşünemiyorlar.

Filmin türü Dram/Fantastik olarak geçmektedir.

Ne Zaman Gösterime Girecek?

Margot Robbie’nin yeni filmi Barbie 21 Temmuz 2023’te vizyona girecek.

Filmin yönetmenliğini, senaryoyu ortağı Noah Baumbach ile birlikte yazan Greta Gerwig üstleniyor.

Gerwig, 2017 filmi Lady Bird ve 2019 filmi Little Women’ı yönetmesiyle tanınır.

Barbie Filminin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Margot Robbie

Margot Robbie, 2 Temmuz 1990 tarihinde Avustralya’nın Dalby kasabasında dünyaya gelmiştir. Filmde, dünyanın ikonik karakterlerinden Barbie‘yi canlandıracaktır.

Margot 2016 yılında, film yapımcısı Tom Ackerley ile evlenmişti.

Ryan Gosling Barbie filmi

Ryan Gosling, 12 Kasım 1980 tarihinde Kanada’nın Londra kentinde dünyaya gelmiştir. Filmde Ken karakterini canlandıracaktır.

Emma Mackey

Emma Mackey, 4 Ocak 1996 tarihinde Fransa’nın Le Mans şehrinde dünyaya gelmiştir. Ema Mackey, 2019’da Netflix’in Dram filmi Sex Education ile tanınıyor.

America Ferrera Barbie filmi

America Ferrera, 18 Nisan 1984 tarihinde Abd’nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan Los Angeles şehrinde dünyaya gelmiştir.

Simu Liu Barbie filmi

Simu Liu, 19 Nisan 1989 tarihinde Çin’in Harbin şehrinde dünyaya gelmiştir. Simu Liu, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi filminde Shang-Chi rolüyle ün kazanmıştır.

Kate McKinnon Barbie filmi

Kate McKinnon, 6 Ocak 1984 tarihinde New York’a bağlı olan Sea Cliff köyünde dünyaya gelmiştir.

Yorum yapın