1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Marriage Story Konusu Ne? Marriage Story Ne Demek?

15 Kasım 2019 yılında vizyona giren Marriage Story filmi ABD yapımı ve bir dram filmidir. Film ne kadar evlilik hikayesi gibi görünse de aslında bize bir boşanma hikayesini anlatmaktadır. Yönetmenliğini Noah Baumbach’in yaptığı filmin, başrol oyuncuları ise Scarlett Johansson ve Adam Driver‘dir.

Şimdi Marriage Story filmin analizi, Marriage Story ne demek ve filmin imdb puanı kaç? gibi merak edilen soruları size cevaplayalım.

Marriage Story Filminin Konusu Nedir?

Film, Evli bir çiftin boşanma hikayesini anlatıyor. Oyuncu olan Nicole ve onun eşi yönetmen Charlie boşanmaya karar verirler. Kolayca boşanabileceklerini düşünen çift, aslında bu işin bu kadar kolay olmadığını anlar ve olaylar gelişir. Filmi Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Filmin İMDB puanı kaç? 304k değerlendirme ile 7.9 puan almıştır.

Marriage Story Ne Demek?

Filmin konusundan alınmış üzere Marriage Story, Evlilik Hikayesi demektir.

Filmin Oyuncuları Ve Karakterleri

Adam Driver

Marriage Story Charlie Barber
Adam Driver

Adam Driver, 19 Kasım 1983 yılında Abd’nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan San Diego şehrinde doğmuştur. Filmde, Charlie Barber karakterini canlandırmıştır.

Scarlett Johansson

Marriage Story Nicole Barber
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson, 22 Kasım 1984 yılında Abd’nin New York eyaletine bağlı olan Manhattan bölgesinde dünyaya gelmiştir. Filmde, Nicole Barber karakterini canlandırmıştır.

Azhy Robertson

Marriage Story Azhy Robertson
Azhy Robertson

2010 doğumlu olan Azhy Robertson, filmde Nicole ve Charlie’nin tek oğlu Henry karakterini canlandırmıştır.

Yorum yapın