1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Mauro İcardi, Parih Hiltonu Takip Etmeye Başladı! (İşler Kızıştı)

Dün akşam Wanda Naranın yaptığı ayrılık açıklamalarının ardından Mauro İcardi, instagramda Paris Hiltonu takip etmeye başladı. İşte sırasıyla yaşananlar..

Wanda Nara, Mauro İcardi İle Ayrıldıklarını Açıkladı!

Wanda Nara ve Mauro İcardi Ayrıldı
Wanda Nara ve Mauro İcardi Ayrıldı

2021 yılının Ekim ayında Wanda Nara, Mauro İcardi’nin kendisini China Suarez ile aldattığını açıklamıştı. Bunun üzerine İcardi, özür dilemişti ve Wanda ile tekrar barışmışlardı.

Ancak dün akşam Wanda Nara’nın instagramdan yaptığı ayrılık açıklaması ile çift tekrar ayrıldı. Bu kez terk eden kişi Wanda Nara oldu. Bu sefer barışmaları zor gibi gözüküyor.

Yakın zamanda Paris Saint Germain’den (PSG)’den Galatasaray‘a transfer olan yıldız oyuncu Mauro İcardi‘nin Wanda Nara ile ayrılması taraftarın gözünden kaçmadı. Oldukça çok konuşulan bu olaylar taraftar tarafından da yoğun bir ilgi ile takip ediliyor.

Wanda Nara’nın açıklamalarına rağmen İcardi’nin Nara ile olan fotoğrafları hala instagramda duruyor. Gözlerden kaçmayan bu durum herkesi meraka düşürüyor.

Wanda Nara, Maxi Lopez’i İnstagramda Takip Etmeye Başladı!

Ayrılık açıklamasından kısa süre sonra Nara, kendisinden üç çocuğu bulunan eski eşi Maxi Lopez’i takip etmeye baladı. Bunun üzerine Maxi’de Nara’yı takibe aldı. İşler gittikçe kızışmaya devam ederken bir hamle de Mauro İcardi’den geldi.

İcardi, İnstagramda Paris Hilton’u Takibe Aldı!

Mauro İcardi Ve Paris Hilton
Mauro İcardi Ve Paris Hilton

Tüm bu yaşananların üzerine İcardinin, İnstagram hesabından Paris Hilton’u takip ettiği görüldü. Aynı zamanda Paris Hilton’da, Mauro İcardi’yi instagram hesabından takip ediyor.

Ortalık Karıştı!

Mauro İcardi ile Paris Hilton İnstagramda takipleşmeye başladılar.

Wanda Nara’nın Maxi Lopez’den üç çocuğu var. Mauro İcardi ve Wanda Nara çiftinin ise iki çocuğu var. Wanda ile Maxi Lopez tekrardan takipleşmeye başladı. Mauro İcardi ise Paris Hilton ile takipleşmeye başladı. Kafaların bu kadar karışık olması çok normal. Ve aynı zamanda 41 yaşındaki Paris Hilton 2021 yılından beri Carter Reum ile evli.

Tüm bunların üzerine Mauro İcardi’nin hala Wanda Nara ile olan fotoğraflarını silmemiş olması dikkatlerden kaçmadı. Barışma ihtimalleri var mı yok mu merak ediliyor. Tüm bu soruların cevaplarını yakın zamanda göreceğiz. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Altta bulunan yorumlar kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın