1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Monica Bertini Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

İtalyan gazeteci Monica Bertini kimdir? kaç yaşında? boyu kilosu kaç? Monica Bertini instagram? Biyografisi? İşte Monica Bertini hakkındaki bilgiler..

Monica Bertini Kimdir? Monica Bertini Boyu Kaç? Yaşı Kaç?

Monica Bertini Kimdir Monica Bertini Boyu Kaç Yaşı Kaç
Monica Bertini Kimdir? Monica Bertini Boyu Kaç? Yaşı Kaç?

Futbol sunucusu, televizyon sunucusu ve aynı zamanda gazeteci olan Monica Bertini, 14 Mayıs 1983 yılında İtalyanın Parma şehrinde doğmuştur. Boğa burcu olan güzel sunucunun boyu ise 1,75 cm’dir. Şuan 39 yaşında olan italyan gazetecinin kilosu 55 kg’dir.

Sunuculuk

Sunucu Monica Bertini
Monica Bertini

Spor büteni sunucusu olan Monica Bertini’nin aktif olarak Sport Mediaset programında çalıştığı biliniyor. Monica’nın işkolik bir yapısı olduğu ve işine aşkla bağlı olarak tanınıyor.

Eğitim Hayatı

Eğitim hayatını İtalyanın Milano şehrinde bulunan IULM Üniversitesinde almıştır. Özellikle iletişim ve görsel-işitsel medyaya büyük tutku besleyen güzel sunucu, işini yapabilmek için Parmadan Milanoya taşınmaya karar vermiştir.

Monica Bertini Evli Mi?

monica bertini nereli
Monica Bertini kimdir

2011 yılında İtalyan futbolcu Giovanni La Camera ile evlenmiş ancak, uzun sürmeden ayrıldılar. Monica’nın işine tutkuyla bağlı olduğu ve kariyerine odaklanmış olduğu biliniyor.

Monica Bertini İnstagram

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan italyan gazeteci instagramda ve twitterda sık sık paylaşımlar yapıyor. İnstagram kullanıcı adı : monybertini Twitter kullanıcı adı : monicabertini

Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın